Versenyeredmények 2016-2017. tanév

 

 2016-2017. tanév


Harmatcsepp Országos Hittanverseny

4. hely 4/a Szücs Teréz,

2. hely 4/c Hauser vMárton


Diákolimpia Országos döntő

3. hely 4 korcsoport Molnár Gellért,Takács Kolos,Szilágyi Marcell,Lajcsik Domonkos, Munkácsi Levente, Rábai Balázs


Tudásbajnokság Eredményhirdetés

1/a Telbisz Kende Irodalom, szövegértés 25 pont Arany. 1/a Telbisz Kende matematika 15 pont Arany,1/b Fodor Benjamin anyanyelv 41 pont Arany, 1/b Fodor Benjamin matematika 18 pont Arany,1/b Háromszéki Hanna anyanyelv 39 pont Arany, 1/b Háromszéki Hanna környezetismeret 40 pont Arany, 1/b Háromszéki Hanna matematika 16 pont Arany, 1/b Horváth-Varga Dániel matematika 11 pont Ezüst, 1/b Mocskonyi Karolina irodalom-szövegértés 18 pont Ezüst, 1/b Tarján Emma anyanyelv 41 pont Arany, 1/b Tarján Emma matematika 17 pont Arany, 1/b Várádi András irodalom-szövegértés 19 pont Ezüst, 1/b Váradi András matematika 12 pont Ezüst, 2/a Benes Edvard matematika 5 pont Bronz, 2/a El Koulali Tamás matematika 17 pont Arany, 2/b Kalmalovits Márton matematika 15 pont Arany, 2/b Vas Fruzsina matematika 11 pont Ezüst,2/b Végi Boglárka környezetismeret 40 pont Arany, 2/c Szöke Vencel matematika 14 pont Arany, 3/a Georgi Lilla matematika 11 pont Ezüst, 3/a Jobbágy Borbála matematika 8 pont Ezüst, 3/a Rónay Lénárd matematika 6 pont Bronz, 3/b Barta Mátyás matematika 8 pont Ezüst, 3/b Biró Máté irodlom-szövegértés 30 pont Arany, 3/b Biró Máté matematika 15 pont Arany, 3/b Bognár Ágoston matematika 18 pont Arany, 3/b Csókay András irodalom-szövegértés 9 pont Bronz, 3/b Héder Márton irodalom-szövegértés 9 pont Bronz, 3/b Hőnich Csongor matematika 15 pont Arany, 3/b Lovas Hanna környezetismeret 38 pont Arany,3/b Lovas Hanna matematika 15 pont Arany,3/b Tarján Ferenc anyanyelv 41 pont Arany, 3/b Tarján Ferenc matematika 18 pont Arany, 3/b Tóth Márton irodalom-szövegértés 24 pont Ezüst,3/b Tóth márton matematika 13 pont Arany, 4/a Dlauchy Fülöp környezetismeret 27 pont Ezüst, 4/a Horváth-Varga Márton irodalom-szövegértés 20 pont Ezüst, 4/a Horváth-Varga Márton matematika 12 pont Ezüst, 4/a Vadászy Ádám matematika 5 pont Bronz, 4/b Kosik Lili anyanyelv 40 pont Arany, 4/b Németh Zsombor irodalom-szövegértés 28 pont Arany, 4/b Németh Zsombor matematika 13 pont Arany, 4/c Dávid Magdolna irodalom-szövegértés 20 pont Ezüst, 4/c Hauser Márton anyanyelv 39 pont Arany,4/c Hauser Márton matematika 16 pont Arany, 4/c Lengyel Vendel matematika 14 pont Arany, 4/c Nagy Eliza anyanyelv 41 pont Arany, 4/c Nagy Eliza irodalom-szövegértés 29 pont Arany, 4/c Rósa Zalán matematika 6 pont Bronz, 4/c Szebeni Kamilla anyanyelv 13 pont Bronz, 4/c Szebeni Kamilla környezetismeret 25 pont Bronz, 4/c matematika 11 pont Ezüst, 4/c Toldi Szabó Tamara anyanyelv 25 pont Bronz, 4/c Toldi íszabó Tamara matematika 8 pont Ezüst, 5/b szentendrei Réka természetismeret 28 pont Ezüst, 5/b Várádi Gergely matematika 10 pont Ezüst


Dinasztia Tankönyvkiadó 2017. évi LÜK-bajnokság országos dönrő

  1. hely 4/a Horváth-Varga Márton

Országos LÜK- bajnokság

4. hely Czakó Azra


Katolikus Iskolák Országos Hittan Verseny

4. hely 4/a Szűcs Teréz

2.hely 4/c Hauser Márton

 


Bendegúz Tudásbajnokság osztályos döntő

anyanyelvi tantárgyból

8. hely 1.b Fodor Benjamin

9. hely 1.b Tarján Emma


Tököl Országos Népdal éneklési verseny

arany minősítés 2.b. Cinegemadár csoport

Czakó Azra, Drozdik Dániel, Gallai Anna, Gergely Lilla, Kalanovits Márton, Kerényi Kovács Hanna, Németh Rozina, Pintyöke Sára, Richter Lilla Judit, R. Nagy Réka, Takács Fanni, Végi Borbála

arany minősítés ének kettős

Drozdik Dániel, Kalanovits Márton


Bendegúz Tudásbajnokság

országos 1. hely 4.a Horváth Varga Márton


Szentendrei Kosárlabda gyerek korosztály

pestmegye 3. hely

Dorn Ádám, Gyürk Zsigmond, Déri Benedek, Dóczi Attila, Benes Bendegúz )


Országos kötélugró Verseny Eger

összetett versenyben 2. helyezés

30 mp. gyorsasági versenyben 1. helyezett

180 mp. gyorsasági versenyben 2. helyezett lett D. Lola


LÜK bajnokság kerületi forduló

1. hely 3.b Tarján Ferenc ( Kajtorné Koncz Ágnes )

1. hely 4.a Varga Márton ( Kézdyné Láng Erzsébet

4. hely 2.b Czakó Azra ( Libárdi Henriett )

4. hely 3.a Salacz Botond ( Bertókné Péterné Ágnes )

 


Pestmegyei Diákolimpia Döntő ( torna )

1. korcsoport 1. hely, 2. hely csapat

2. korcsoport 1. hely, 2. hely csapat

  1. korcsoport egyéni összetett 1,2,3,4,5,6,hely
  2. korcsoport egyéni összetett 1,2,3,4,5,6, hely
  3. -4. korcsoport egyéni összetett 1,3,4,5, hely

KIDS Minitramp Országos Verseny

  1. -2. korcsoport lány csapat 2. hely

lány egyéni összetett 2. hely Fejérdy Lola

4.hely Mitro Luca

  1. -2. korcsoport fiú csapat 1,2. hely

egyéni összetett  1. hely Bareith Sebestyén

2. hely Lengyel Gergő

3. hely Lengyel Dániel

4. hely Barna Boldizsár

3.- 4. korcsoport lány csapat 2. hely

3.- 4. korcsoport fiú csapat 1. hely

Egyéni összetettben 3. hely Szilágyi Marcel


Torna Országos Elődöntő  

1. korcsoport 5. hely csapat

2. korcsoport 2. hely csapat

3.- 4. korcsoport 4. hely csapat


Diákolimpia Országos Döntő ( torna )

1. korcsoport 4. hely

2. korcsoport 9. hely

3.- 4. korcsoport 8. hely


 

Tudás Bajnokság Megyei Döntő

felkészítő tanár Sarkóczyné Domozi Szilvi

Anyanyelv 1. hely 1.b Tarján Emma

Matematika 1. hely 1.b Tarján Emma

Anyanyelv 2. hely 1.b Fodor Benjamin

Irodalom 2. hely 1.b Váradi András

felkészítő tanár Páljános Erika

Anyanyelv 2. hely 4.a Hauser Márton

Matematika 3. hely 4.a Hauser Márton

Irodalom 2. hely 4.a Nagy Eliza

Irodalom és matematika 1. hely Horváth-Varga Márton ( Kézdyné Láng Erzsébet )


Pest Megyei Diákolimpia Röplabda

a bajnokságon IV. korcsoportos fiuk 2. helyezést értek el !

Molnár Gellért, Déri Boldizsár, Lajcsik Domonkos, Munkácsi Levente,Pólus Domonkos, Rábai Balázs

Szedlák Álmos, Szilágyi Marcel,Takács Kolos

Továbbjutottak az Országos Döntőbe!


Országos Kötélugró Diákolimpia

Budapest felkészítő tanító Lengyel Ibolya

  1. korcsoportban 3. hely 2.c Dudás Boróka ( gyorsasági versenyszám )
  2. korcsoportban 1. hely 3.a Pálmai Laura ( összetett versenyszám ) és
  3.    hely 3.a Pálmai Laura ( gyorsasági versenyszám )
  4.    hely 3.a Baranyi Borbála ( gyorsasági versenyszám )

III. korcsoportban 1. hely 7.a Hilbert Petra  ( összetett versenyszám )

  1. hely 7.a Hilbert Petra  ( gyorsasági versenyszám )

2.hely 7.a Hilbert Petra  ( szabadon választott gyakorlat )

Három válogató alapján Hilbert Petra 7.a tanuló kvalifikáltatta magát egyéni összetettben ( három versenyszámban ) a 12-14 éves korcsoportban , a nyáron Portugáliában megrendezésre kerülő Kötélugró Európa Bajnokságra!

 


LÜK Kistérségi Verseny

  1. évfolyamban: 1. hely 2.b Czakó Azra ( Libárdi Henrietta )
  2. hely 2,a Fű Orsolya ( Galánfy Villő )
  3. évfolyamban: 1. hely 3.b Tarján Ferenc ( Kajtor Ági )
  4. hely 3.a Vass Torda ( Bertok Ági )
  5. hely 3.a Salacz Botond ( Bertok Ági )

4.évfolyamban: 2. hely  4.a Horváth-Varga Márton ( Kézdiné Láng Erzsébet )

  1. hely 4.c Hauser Márton ( Kézdiné Láng Erzsébet )

Diákolimpia körzeti döntője III. kerület

Labdarúgásban 2. helyezést ért el a csapat aminek összeállítása a következő:

5.a Zauer Márton, Pluzsik Mihály

5.b Battyán Botond,Fejérdy Samu, Váradi Gergő, Mihály Bendegúz, Aba Ákos

6.a Varga Bálint,Daru András, Solymosi András

6.b Kulcsár Ákos, Vigh Ádám


Kistérségi angol, német nyelvi verseny, 2017. április 7.

Idén ismét nagyon nagy sikerrel szerepeltek diákjaink az immár 5, alkalommal iskolánk által megrendezett Kistérségi angol, német nyelvi versenyen: a 20 dobogós helyezésből 6-ot a mieink szereztek meg.

Angol nyelv, 8. osztály Horváth Julianna 2. hely ( felkészítő tanár Benedek Judit )

Német nyelv, 7. osztály Sarkóczi Zsófia 2. hely, Vancsák Bernadet 3. hely ( felkészítő tanár Dr Szabóné Szigetközi Enikő ), Német nyelv, 8. osztály Kamp Kinga 1. hely, Kégl Eleonóra 2. hely,Darvas Rebeka 3. hely, ( felkészítő tanár Dóczi Eszter ). Büszkék lehetünk még két 4. helyezéssel Wildner Sára német 6. osztály és Dlauchy Miksa német 7. osztály, egy 5. helyezés Vörös Eszter angol 6. osztály, és két 7. helyezés Fóris Anna angol 6. osztály, és Fóris Aliz német 6. osztály 9. helyezés Kettős Dorottya angol 6. osztály. 11. helyezés Szabados Zsuzsanna német 6. osztály, 18. helyezés Váradi Zsigmond angol 8. osztály. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak : Dr Szabóné Szigetközi Enikőnek, Benedek Juditnak, Tóth Eszternek és Dóczi Eszternek.

Köszönjük az iskola tanárainak, technikai dolgozóinak és diákjainak a verseny lebonyolításában nyújtott önzetlen segítséget!

 


Föld napja művészeti pályázat

  1. helyezett az Általános Iskolánk rajz szakköre ( Nagy Anna )
  2. hely 3/a Osztály ( Petrovicsné Varga Viktória )

Kistérségi Nyelvi Verseny

Angol

  1. hely: Horváth Julianna ( Benedek Judit )

Német 7. évfolyam

  1. hely: Sarkóczy Zsófia ( Szigetközi Enikő )
  2. hely: Vanczák Bernadet

8, évfolyam

  1. hely: Kamp Kinga
  2. hely: Kégli Nóra
  3. hely Darvas Rebeka

Bendegúz Nyelvész Megyei Döntő

  1. hely: 1/b Tarjá Emese ( Sarkócziné Domozi Szilvi )
  2. hely 3/b Tarján Ferenc ( Bentcsákné Marika )
  3. hely 4/c Nagy Eliza ( Páljános Erika )

 


Iskolai Versmondó Verseny

1-2 osztály

  1. hely: 2/c Török Lótti
  2. hely: 2/c Nagy-Szebeni Rebeka, Richter Lilla
  3. hely: 1/a Tarján Emma,Richter Lilla

2/c Dudás Boróka

3-4 osztály

  1. hely 3/a Baranyi Borbála
  2. hely: 3/b Jakab Nóra

3 hely: 3/a Angeli Léna

  1. hely: 4/c Vörös Kolos
  2. hely: 4/b Dömötör Emma
  3. hely: 4/b Halper Jan

4/c Hauser Márton


Városi Versmondó Verseny

„Állatságok” címmel

  1. hely: 2/c Nagy-Seregi Rebeka ( Péter Kamilla )

3, hely: Vörös Kolos ( Páljános Erika )

különdíj 6/b Patocskai Fanni ( Csala Csilla )


Kistérségi Környezetvédelmi Verseny Izbég

felkészítő tanár Tarján Ambrus

  1. hely: 8/a Darvas Rebeka, Molnár Gellért, Takács Kolos, Szilágyi Marcell
  2. hely: 8/b Kovács Vanda, Csizmadi Janka Ilona, Rábai Balázs, Váradi Zsigmond

Városi 2. Izbégi Játékos sportverseny

felkészítő tanár Szűcsné Galánfi Villő

  1. hely: 4/a Bareith Sebestyén, Mitró Luca, Csíkszentmihályi Lenke, Rényi-Vámos Vanda, Köck Réka

4/b Lengyel Dániel, Barna Boldizsár

4/c Benes Bendegúz, Lengyel Vendel, Panyi Emese

 


 

Tököl Népdalverseny

Országos Népdal-éneklési verseny Pest megyei fordulója

felkészítő tanár ( Kalmanovitsné Dévai Anikó )

Szentendrei betyárok:

2/b Drozdik Dániel, Kalmanovits Márton, Cinege madár népdalcsoport 2/b Drozdik Dániel,

Gallai Anna, Gergely Lilla, Kalmanovits Márton, Kerényi-Kovács Hanna, Németh Rozina,

Pintyöke Sára, Richter Lilla,Takács Fanni, Végi Boglárka


Hajnali rigók rajzpályázat

Izbégi Iskola meghirdetésére

  1. hely: Bakay Lilla 2/c

Városi népdalverseny IZBÉG

Arany minősítés csoportos kategóriában felkészítő tanár ( Kalmanovitsné Dévai Anikó )

4/a Csikszentmihályi Lenke, Csókay Júlia, Darvas Boróka, Mitró Luca, Cseri Veronika, Mészöly Dóra

Kiriakidisz Elizabet, Klausz Petra, Köck Réka, Rényi-Vámos Vanda, Selmeczi Kinga, Szűcs Terka

4/c Dávid Magdolna, Dömötör Emma, Hauser Márton, Kiss Flóra, Panyi Emese,

Szebeni Kamilla, Toldi-Szabó Tamara

2/c Békefi Dorottya, Dudás Boróka, Komáromi Csoma, Komáromi Villő, Korbely Vanda,

Nagy-Seregi Rebeka, Török Flóra

3/a ének kettősök: Fodor Luca, Sima Franciska

Legjobbaknak járó arany fülemüle díj csoportos kategória

2/b Czakó Azra, Drozdik Dániel, Gallai Anna, Gergely Lilla, Kalmanovits Márton,

Kerényi-Kovács Hanna, Németh Rozina, Pintyöke Sára, Richter Lilla, R. Nagy Réka,

Takács Fanni, Végi Boglárka

Szoló ének 3/a Pál Bence


Diákolimpia Területi röplabda bajnokság

  1. hely: Kiriadikis Eléni, Bokori Luca, Kégli Eleonóra, Kamp Kinga, Daru Linda, Rábai Dóri

Vedres Luca, Bareith Annamária, Kákonyi Róza ( Sergő Virág )


Egyházmegyei Hittanverseny

  1. hely: Darvas Zselyke 1/b, Takács Fanni 2/b, Komáromi Csoma 2/c, Ragó Bálint 2/a

Darvas Bianka 3/b, Darvas Boróka 4/a, Horváth-Varga Márton 4/a, Torcai László 4/b

3, hely: Ballai Kristóf 1/a, Mitró Flóra 2/a, Kalmanivits Márton 2/b, Komáromi Villő


Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny

Észak-Pest megyei forduló

  1. hely: Dlaucky Melinda7/b
  2. hely: Mihályi Bendegúz 5/b

ORHIDEA ORSZÁGOS MATAMATIKA VERSENY

100%-os eredmény: Mihályi Bendegúz 5/b


TITOK Országos Döntő

  1. hely: Mihályi Bendegúz

Izbégi Iskola Tarkabarka Rajzpályázat

  1. hely: Bakay Lilla 2/c, Laár Janka 2/c
  2. hely: Szúcs Teréz 2/c, Darvas Boróka 4/a

különdíj 4/c osztályból: Papp Berta, Róka Zoltán,Szebeni Kamillia


Katolikus Iskolák Természetismeret versenye

Piliscsaba (Országos) 6. osztályosok részére

  1. hely: Téglás Emese, Nagy Julia, Kettős Dorottya
  2. hely: Fóris Anna, Környe Kamillia, Patocskai Fanni ( Tarján Ambrus )

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Észak-Pest megyei forduló 3. oszt.

8, hely: Tarján Ferenc ( Kajtorné Koncz Ágnes )


ORSZÁGOS SZÖVETSÉGI KÖTÉLUGRÓ BAJNOKSÁG NAGYKANIZSA

Serdülő korcsoport

  1. hely: Hilbert Petra 7.a -gyorsasági versenyszám 49 főből!
  2. hely összetett: Hilbert Petra 7.a
  3. hely: Kocsis Ajna 6.a – szabadon választott gyakorlat (Lengyel Ibolya)

KISTÉRSÉGI MATEMATIKA VERSENY

  1. évfolyam II. hely: Dlauchy Miksa (Sághi Cseperke)
  2. évf. II. hely: Szőllősi Márk (Jakab Andrea)

V.hely: Horváth Julianna (Jakab Andrea)

  1. hely: Rubovszky Jónás (Sághi Cseperke)

BOLYAI TERMÉSZETISMERETI VERSENY TERÜLETI FORDULÓ

  1. hely 5.évfolyam: Mihályi Bendegúz, Váradi Gergő, Váradi Botond (Tarján Ambrus)
  2. hely 3. évfolyam: Fodor Luca, Georgi Lilla, Gönczi Lilla, Gyürk Ilona (Petrovicsné Varga Viktória)

HEBE Kft. HÉTKÖZNAPI HŐSÖK ORSZÁGOS OLVASÓVERSENY

  1. hely: Hauser Márton 4.c

 

Nagy Eliza 4.c országos döntőbe jutott:

-Kis Nyelvész verseny

-Arany János TITOK verseny

-Mozaik nyelvtan és irodalom verseny


ARANY JÁNOS „TITOK” VERSENY

Hauser Márton 4.c országos döntőbe jutott


ZRÍNYI TERÜLETI MATEMATIKA VERSENY

  1. hely: Horváth-Varga Márton 4.a

NYELVÉSZ VERSENY MEGYEI FORFULÓ

  1. hely: Tarján Emma 1.b

VÁROSI ANGOL-NÉMET NYELVŰ VERS ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

Német nyelv 5. évf. III. Szentendrey Réka, 6. évf. III. Őri Hajnalka

Felkészítő tanár: Dóczi Eszter

  1. évf. I. Pál Vanda

Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő


EGYHÁZMEGYEI ANGOL-NÉMET NYELVI VERSENY

Német 7. évf. II. Németh Márta, III. Sarkóczy Zsófia

Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő

  1. évf. I. Németh Márta, II. Darvas Rebeka

Felkészítő tanár: Dóczi Eszter

Angol VII. Horváth Julianna

Felkészítő tanár: Benedek Judit


BOLYAI MATEMATIKA VERSENY KÖRZETI FORDULÓ

VII. hely: Benes Bendegúz, Hauser Márton, Lengyel Gergely, Toldi szabó Tamara 4.c

Felkészítő tanár: Páljános Erika

VII. hely: Aba Lehel, Borbély Bence, Golarots Botond, Keszthelyi Márton 7.b

VIII. hely: Hilbert Petra, Kis Júlia, Klemm Emma, Szigeti Liza 7.a

VII. hely: Kamp Kinga, Lajcsik Domonkos, Németh Sára, Szarkowicz Dániel 8.a

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke


BOLYAI MAGYAR VERSENY KÖRZETI FORDULÓ

  1. hely: Gönczi Lilla, Fodor Luca, Salacz Botond, Vass Torda 3.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

  1. hely: Hauser Márton, Kiss Flóra, Nagy Eliza, Szebeni Kamilla 4.c

Felkészítő tanár: Páljános Erika

III. hely: Aba Ákos, Mihályi Bendegúz, Váradi Gergely, Vass András 5.b

Felkészítő tanár: Garamhegyi Edit

  1. hely: Darvas Rebeka, Kamp Kinga, Kégli Eleonóra, Németh Sára 8.a

Felkészítő tanár: Csala Csilla


HÁZI MAGASUGRÓ VERSENY

3-4. évf. lány: III. Klausz Petra, II. Mitró Luca, I. Csíkszentmihályi Lenke

Felkészítő tanár: Sergő Virág

fiú: III. Barna Boldizsár,

Felkészítő tanár:Rózsa Ágnes

  1. Bareith Sebestyén, I. Benes Bendegúz, Felkészítő tanár: Sergő Virág

5-6. évf. lány: III. Bonifert Éva, II. Takács Luca, I. Könye Kamilla

fiú: III. Gyürk Zsigmond, II. Printschler Brúnó, I. Marót Vilmos

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

7-8. évf. lány: III. Szappanos Kata, II. Szigeti Liza, I. Hilbert Petra

fiú: III. Virág Balázs

Felkészítő tanár: Sergő Virág

  1. Nagyházú Dávid, I. Molnár Gellért

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás


ISKOLAI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

Szóló kategória: III. Baján Veronika 5.b, II. Németh Szilvia 6.a, I. megosztott: Borbényi Lilianna 6.a és Csizmadi Janka 8.b

Csoportos ének kategória 5-6. évfolyam: III. Fóris Anna, Könye Kamilla, Patocskai Fanni, Takács Luca és Vörös Eszter 6.b II. Jassó Inác, Jobbágy Szabolcs és Vass Regő 5.b, I. Baján Veronika és Mészöly Nóra 5.b

Csoportos ének kategória 7-8. évfolyam: II. Darvas Rebeka és Pál Vanda 8.a, I. Kégli Eleonóra és Vedres Luca 8.a

Versíró pályázat a zenéről -különdíj: Téglás Emese 6.b

Csoportos ének kategória 1-2. évfolyam: I. Ritmus csoport: Drozdik Dániel, Gergely Lilla, Richter Lilla és Kalmanovits Márton 2.b   II. Dudás Boróka, Török Lotti és Komáromi Villő 2.c   III. Pillangók csoport: Végi Boglárka, Rácz Mara és Pintyőke Sára 2.b

Szóló kategória: I. Mitró Flóra, Gergely Anna és Selmeczi Panna 2.a   II. Darvas Zselyke 1.b

Csoportos ének kategória 3-4. évfolyam: I. Triola csop: Csíkszentmihályi Lenke, Mitró Luca és Szűcs Teréz 4.a   Szebeni Kamilla, Dávid Magdolna, Toldi Szabó Tamara, Hauser Márton és Panyi Emese 4.c   II. Szinkópák: Rényi-Vámos Vanda, Selmeczi Kinga, Klausz Petra és Cseri Veronika 4.a   III. Bartha Mátyás, Hőnich Csongor és Csókay András 3.b

Szóló kategória:  I. Fodor Luca 3.a  Darvas Boróka 4.a II. Pál Bence és Sima Franciska 3.a  Dömötör Emma 4.c III. Jakab Nóra 3.b

Különdíj: Galambos Csanád 4.b

Vers a zenéről díj: Salacz Bálint 4.c


ÁRVÁCSKA ÁLLATMENHELY RAJZPÁLYÁZATA

  1. Téglás Emese 6.b, III. Darvas Bianka 3.b, különdíj oklevél: Pálmai Laura 3.a, Hőnich Csongor 3.b, Barna Csenge 4.c, Kiss Flóra 4.c, Papp Berta 4.c, Szebeni Kamilla 4.c, Torjaji László 4. b, Nagy-Seregi Rebeka 2.c

 


 

 2015-2016. tanév

 


  1. május

 

VÁROSI HELYTÖRTÉNETI DÖNTŐ

  1. helyezett: Kollár Eszter, Toldi-Szabó Adrienn, Nagy Regina, Szentkirályi-Tóth Soma, Döbrönte Ádám, Dávid András, Kajtor Erzsébet, Váradi Zsigmond, Rábai Balázs, Rábai Dóra, Balázs Julcsi, Németh Sára, Takács Kolos, Marót Marci, Kovács Vanda, Csizmadi Janka, Bokori Luca

Felkészítő tanár: Nagy Anna


TUDÁSBAJNOKSÁG ORSZÁGOS DÖNTŐ

Matematika I. helyezett: Tarján Bernát 4.a

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia


AZ ÉN CORVINÁM ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZAT

Díjazottak: Fodor Lilla és Veres Boglárka 4.a


HARMATCSEPP ORSZÁGOS VERSENY DÖNTŐ

Hittan: III. Fáy Albert, IV. Baján Veronika 4.b, Hőnich Csongor 2.b, Héder Márton 2.b, VIII. Décsei Emma 2.b

Matematika: VI. Szentendrey Réka 4.b, Nyelvtan: VI. Kálmán Kata 4.b


VÁROSI SOR ÉS VÁLTÓVERSENY IZBÉGEN

  1. hely: Csíkszentmihályi Lenke, Mitró Flóra 3.a, Lengyel Dániel 3.b, Szedlák Kende, Benes Bendegúz 3.c, Tivorán Orsolya, Bonifert Éva, Gyürk Zsigmond 4.a, Vass Regő, Rubovszki Mári 4.b

TUDÁSBAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐ

Anyanyelv: II. Tarján ferenc, IV. Nagy Eliza és Tarján Bernát, V. Hauser Márton, IX. Kosik Lili, Irodalom-szövegértés: II. Horváth-Varga Márton, Matematika: I. Tarján Bernát (Országos döntős), V. Váradi Gergő, VII. Pluzsik Mihály, IX. Helmle Boglárka, Irodalom: IV. Balassa Csongor, Történelem XIII. Méri Ádám


KPSZTI ÁLTAL SZERVEZETT ORSZÁGOS LÁZÁR ERVIN MESEÍRÓ VERSENY

  1. Nagy Eliza 3.c, II. Kálmán Kata 4.b

Nagy Eliza pályaművét a XXII. Orsz. József Attila mese-vers és novellaíró pályázaton beválogatták “A gyémántvölgy legendája ” c. antológiába.


SZENTENDREI VÁROSI SAKKVERSENY

  1. Rónai Lénárd 2.a

KÖLTÉSZET NAPI VERSÍRÓ PÁLYÁZAT (MATEKOS)

  1. Hőnich Csongor 2.b, II. Szentendrey Réka 4.b, III. Kiss Flóra 3.c

Különdíj: Bojti Flóra 1.c


ISKOLAI FEJSZÁMOLÓ VERSENY

  1. évf. I. Kalmanovics Márton 1.b, II. Török Bendegúz 1.b, III. Kovács Ágnes Anna Szederke 1.c
  2. évf. I. Salacz Botond 2.a, II. Vass Torda 2.a, III. Fodor Luca 2.a
  3. évf. I. Horváth-Varga Márton 3.a, II. Hauser Márton 3.c, III. Salacz Bálint 3.c
  4. évf. I. Mihályi Bendegúz 4.b, II. Országh Lili 4.b, III. Tarján Bernát 4.b

Felső tagozat: I. Pál Levente 5.b, II. Méri Ádám 5.b, III, Fóris Alíz 5.a


NEMZETKÖZI OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS  ÚSZÓVERSENY

Szedlák Álmos 7.b: 400 m vegyes II. hely, 400 m gyors, 200 m gyors és 200 m vegyes III. hely

 


  1. április

 

KISTÉRSÉGI ANGOL, NÉMET NYELVI VERSENY

Angol: 6. évf. V. hely: Monori Mária, 7. évf. I. hely: Horváth Julianna, III. hely: Váradi Zsigmond, V. hely: Csizmadi Janka 8. évf. III. hely: Dávid András

Felkészítő tanár: Benedek Judit

Német: 6. évf. I. hely: Németh Márta, II. hely: Sarkóczy Zsófia, V. hely: Fejérdi Vince, 7. évf. II. hely: Darvas Rebeka, IV. hely: Németh Sára, 8. évf. I. hely: Fügedi Zsófia, II. hely: Halász FruzsinaIV. hely: Nagy Regina

Felkészítő tanárok: Dr. Szabóné Szigetközi Enikő és Dóczi Eszter


FIÚ LABDARÚGÁS KÖRZETI DÖNTŐ

III. hely: Turi Lajos, Juhász Gáspár, Sólyom László, Pólus Domonkos, Galambos Csongor, Zauer Kristóf, Vígh Ádám, Kulcsár Ákos, Daru András, Solymosi András, Varga Bálint, Arany Balázs


ORSZÁGOS KÖTÉLUGRÓ DIÁKOLIMPIA TATA

  1. korcsoport I.-II. hely: gyorsasági versenyszám összetett: Pálmai Laura 2.a, III. hely: gyorsasági versenyszám: Baranyi Borbála 2.a, szabadon választott gyakorlat: Vass Torda 2.a
  2. korcsoport II. hely: szabadon választott gyakorlat: Országh Lili 4.b, gyorsasági versenyszám: Bertalan Anna 5.a

III. korcsoport IV. hely: gyorsasági versenyszám: Kocsis Ajna 5.a,

  1. hely: gyorsasági versenyszám: Hilbert Petra 6.a, aki 3 válogató után bejutott a Svédországban megrendezésre kerülő Kötélugró Világbajnokságra a 12-14 éves korcsoportban!

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya


VÁROSI HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ TERMÉSZETI ÉRTÉKEK FODULÓJA

  1. hely: Döbrönte Ádám 8.a, Kollár Eszter, Toldi Szabó Adrienn 8.b, Rábai Dóri, Váradi Zsigmond, Csizmadi Janka 7.b, Takács Kolos, Németh Sára 7.a

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus


 KISTÉRSÉGI KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

  1. hely: Kollár Eszter, Toldi Szabó Adrienn, Nagy Regina 8.b, Döbrönte Ádám 8.a VII. hely: Váradi Zsigmind, Rábai Balázs 7.b, Takács Kolos, Szilágyi Marci 7.a

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus


 MOZAIK ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY

  1. hely: Nagy Eliza 3.c

VÁROSI VERSMONDÓ VERSENY

III. hely: Mocskonyi Ágoston, Balassa Csongor, Pál Vanda Különdíj: Vörös Kolos 3.c


“AZ ÉN MESEHŐSÖM”  PÁLYÁZAT

  1. évfolyam I. hely: Ragó Bálint 1.a, Végi Boglárka 1.b, II. hely: Kerényi-Kovács Hanna 1. b., Szabó Anna Mira 1.a, III. hely: Takács Fanni 1.b, Asszonyi Pongrác 1. a

Különdíj: R. Nagy Réka 1.b, Pityőke Sára 1.b, Bíró Hanna 1.b

  1. évfolyam: I. hely: Wildner Hanga 2.b, II. hely: Lovas Hanna 2.b, Wildner Hanga és Printschler Krisztina 2.b, III. hely: Hőnich Csongor 2.b
  2. évfolyam: I. hely: Szebeni Kamilla 3.c, Hauser Márton 3.c, II. hely: Papp Berta és Dávid Magdolna 3.c, Szűcs Teréz 3.a, III. hely: Sztankovics Lara és Toldi-Szabó Tamara 3.c

Különdíj: Laurinyecz Ármin 3.c, Rósa Zalán 3.c, Szedlák Kende 3.c

  1. évfolyam: I. hely: Angeli Anna 4.b, Kámory Vilma 4.a, II. hely: Szentendrey Réka 4.b, Veres Bogárka 4.a, III. hely: Kurali Dóra 4.a, Szórád Mira 4.a

Különdíj: Fejérdy Samu 4.b, Vass Regő 4.b, Bartha rozália 4.a, Tarján Bernát 4.b

  1. évfolyam I. hely: Fóris Anna 5.b, Monori István 5.a, II. hely: Hlavacska Dona 5.b, Gergely Johanna 5.a, Wildner Sára 5.a, III. hely: Patocskai Fanni5.b, Kulcsár Ákos 5.b

Különdíj: Kocsia Ajna 5.a, Beszeda Bence 5.b, Balassa Csongor 5.b

  1. évfolyam I. hely: Németh Márti 6.b, Barna Marci 6.a, Szepesi Gergő 6.a, II. hely: Klemm Emma 6.a, Sarkóczy Zsófi 6.b, Takács Lilla 6.b, Monori Mária 6.a, III. hely: Borbély Bence 6.b, Juhász Gáspár 6.b, Aba Lehel 6.b

Különdíj: Kámory Emma 6.a, Sólyom László, Böröczki Bulcsú, Dlauchy Miksa, Kovács Zsófi, Kocsis Botons 6.b

TŰZZOMÁNC: I. Németh Enikő, Szűcs Teréz, II. Darvas Rebeka, III. Kosik Lili

KERÁMIA: I. Veres Boglárka, Farkas Gréta, II. Téglás Emese, Kettős Dorottya, III. Janisecz Róza, Bonifert Éva

KÜLÖNDÍJ: Baján Veronika 4.b, Kövi Renáta 2.b


ORSZÁGOS ORCHIDEA PANGEAMATEMATIKA VERSENY

  1. oszt. I. hely: Tarján Bernát, XII. hely: Mihályi Bendegúz

KPSZTI TERMÉSZETISMERET VERSENY 6. OSZT.

  1. hely: Dlauchy Miksa, Golarits Botond, Kégli Levente
  2. hely: Kiss Júlia, Klemm Emma, Károly Virág
  3. hely: Szabados Ádám, Túri Lajos

ORSZÁGOS TORNA DIÁKOLIMPIA DÖNTŐ BUDAPEST SPORTCSARNOK

  1. kcs. III. hely: Déri Ágoston, Veres Botond, Galambos Csanád, Apáthy Bendegúz, Lengyel Gergő, Berta Márton,

 

Egyéni összetett IV. Lengyel Gergő

  1. kcs. III. hely: Lengyel Dani, Bareith Sebő, Tóth Boldizsár, Köpe Áron, Jobbágy Szabi, Pluzsik Misi, Barna Boldi,

Egyéni összetett IV.Barna Boldizsár

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás


VÁROSI RAJZPÁLYÁZAT “Tarka-Barka Daloskönyv”

Különdíj: Mitró Flóra, Fejérdy Lola, Selmeczi Panna, Hauser Veronika, Dávid Veronika és Fű Orsolya 1.a

Felkészítő tanár: Galánfi Villő


KIDS ORSZÁGOS ÚSZÓVERSENY KECSKEMÉT

  1. kcs. 50 m. gyorsúszás és hátúszás IV.-IV. hely: Szedlák Csanád
  2. kcs. 50 m. gyorsúszás és hátúszás II.-II. hely: Szedlák Kende

III. kcs. 50 m. gyorsúszás és hátúszás IV.-IV. hely: Szedlák Gellért

  1. kcs. 50 m. gyorsúszás I. hely és 50 m. pillangóúszás III. hely: Szedlák Álmos

Felkészítő tanár: Galánfi Villő


KIDS ORSZÁGOS TORNAVERSENY BUDAPEST SPORTCSARNOK

  1. kcs. “A” csapat I. hely: Veres Boti, Déri Ágoston, Apáthy Bendegúz, Galambos Csanád, Berta Márton, Lengyel Gergő
  2. kcs. “B” csapat III. hely: Nagy Attila, Bíró Máté, Csíkszentmihályi Csaba
  3. kcs. “A” csapat I. hely: Tóth Boldizsár, Bareith Sebő, Jobbágy Szabi, Pluzsik Misi, Barna Boldi
  4. kcs. “B” csapat IV. hely: Lengyel Dani, Hidegkuti Peti, Baranyi Boti, Rósa Zalán

Egyéni összetett: I. Lengyel Gergő és Berta Márton, II. Apáthy Bendegúz, III. Galambos Csanád, II. Barna Boldizsár, III. Bareith Sebő, I. Szentkirályi-Tóth Soma, II. Fejérdy Vince

Iskolánk 7 arany, 4 ezüst és 5 bronzérmet nyert, ezzel a legsikeresebb iskola lett az országos versenyen.

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás


VÁROSI NÉPDALÉNEKLÉSI ÉS NÉPZENEI VERSENY (Izbégi Ált. Iskola)

Szóló kategória, EZÜST minősítés: Donázy Alfonz 4.a, ARANY minősítés: Pál Bence 2.a, és Darvas Rebeka 7.a

Ének kettős kategória, ARANY minősítés: Fodor Luca és Sima Franciska 2.a

Csoportos ének kategória, ARANY minősítés:

GILICE énekegyüttes: Békefi Dorottya, Csíkszentmihályi Csaba, Dudás Boróka, Drozdik Dániel, Fű Orsolya, Gallai Anna, Kalmanovics Márton, Mitró Flóra, Nagy Kadosa, Nagy-Seregi Rebeka, Richter Lilla, Rékasy-Rippl Boróka, Török Bendegúz 1. oszt. tanulók

CSICSERGŐK énekegyüttes: Cseri Veronika, Csíkszentmihályi Lenke, csókay Júlia, Darvas Boróka, Klausz Petra, Köck Réka, Mészöly Dóra, Mitró Luca, Selmeczi Kinga, Rényi-Vámos Vanda, Szűcs Teréz 3.a oszt. tanulók

ARANY FÜLEMÜLE díj, Csobolyó énekegyüttes: Bartha Lőrinc, Heyliger Csanád, Méri Ádám, Mocskonyi Ágoston, Munkácsi Levente, Vass Ágoston, Vígh Ádám 5-6. oszt. tanulók

ARANY minősítés: Solymosi András 5.a oszt. tanuló


  1. március

 

DIÁKOLIMPIA TERÜLETI BAJNOKSÁG RÖPLABDA

  1. hely: belloni Máté, Dávid András, Jármy Csaba, Lajcsik Domi, Marót Marci, Molnár gellért

KÖLTÉSZET NAPJA -VERSMONDÓ VERSENY:

1-2. osztály I. hely: Fodor Luca 2.a, II. hely: Török Flóra Lotti 1.c, III. hely: Tóth Márton 2.b

Különdíj. Kerényi-Kovács Hanna 1.b, Hidegkuti Róza 1.a

3-4. osztály I. hely: Vörös Kolos 3.c, II. hely: Váradi Gergő 4.b, III.hely: Halper Jan 3.b

Felkészítő tanárok: Osztályfőnökök

 

Felső tagozat továbbjutók: Böröczky Bulcsú, Balassa Csongor, Dóczi Attila, Mocskonyi Ágoston, Pál Vanda

Felkészítő tanárok: Dr. Prónai Csaba, Csala Csilla


HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ, VÁROSI VERSENY

  1. hely: Szentkirályi-Tóth Soma, Kovács Vanda, Csizmadi Janka, Kollár Eszter, Döbrönte Ádám, Dávid András, Marót Márton, Váradi Zsigmond, Váradi Balázs

Felkészítő tanárok: Nagy Anna, Tarján Ambrus


ZRÍNYI MATEMATIKA ORSZÁGOS VERSENY:

  1. hely: Tarján Bernát 4.b -Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

BENDEGÚZ NYELVÉSZ ANYANYELVI VERSENY MEGYEI DÖNTŐJE

  1. hely: Tarján Bernát 4.b  -Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

ZRÍNYI MATEMATIKA VERSENY MEGYEI EREDMÉNYEK:

XVIII. hely: Hauser Márton 3.c -Felkészítő tanár: Páljános Erika, Salacsz Botond 2.a -Felkészítő tanár: dr.Bertók Péterné

III. hely: Tarján Bernát 4.b -Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia, Vass Torda 2.a -Felkészítő tanár: dr.Bertók Péterné

VII. hely: Tarján Ferenc 2.b -Felkészítő tanár: Kajtor Ágnes,

XVII. hely: Mihályi Bendegúz 4.b -Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

VIII. hely: Pluzsik Mihály 4.a -Felkészítő tanár: Máté Ferencné

XVIII. hely: Horváth-Varga Márton 3.a -Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

XIII. hely: Harmathy Károly 3.b -Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

Csapatversenyben iskolánk 4. évfolyama a II., 3. évfolyama a III. helyen végzett.


TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ KECSKEMÉT

  1. Kcs. csapat, II. hely:  Veres Botond, Déri Ágoston, Galambos Csanád, Apáthy Bendegúz, Barta Marci, Lengyel Gergő, Csíkszentmihályi Csaba
  2. Kcs. csapat I. hely: Lengyel Dani, Tóth Boldizsár, Bareith Sebő, Pluzsik Misi, Köpe Áron, Barna Boldizsár

Mindkét csapat az országos döntőbe jutott.

Egyéni összetett eredmények: I. Barna Boldi, II. Pluzsik Misi, Lengyel Gergő, III. Bareith Sebő, IV. Apáthy Bendegúz, V. Köpe Áron

Ezzel a teljesítménnyel a Közép-Magyarországi régió legeredményesebb iskolája lettünk!

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás


LÁZÁR ERVIN MESEÍRÓ VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBE JUTOTT:

Nagy Eliza 3.c és Kálmán Kata 4.b

Felkészítő tanár: Páljános Erika és Sarkóczyné Domozi Szilvia


“TISZÁN INNEN-DUNÁN TÚL” ORSZÁGOS NÉPDALÉNEKLÉSI MINŐSÍTŐ VERSENY PEST MEGYEI FORDULÓJA

Kiemelt arany fokozatot kapott, és ezzel továbbjutott az országos versenyre, a 7.a osztályos lányok énekegyüttese:

Bareith Panka, Darvas Rebeka, Kégli Nóri, Kiriakidis Eleni, Pál Vanda, Vedres Luca, Jobbágy Luca és Kamp Kinga

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita


  1. február

 

BOLYAI TERMÉSZETISMERET VERSENY MEGYEI DÖNTŐ

  1. hely: Vass Regő, Mihályi Bendegúz, Váradi Gergő és Köpe Áron 4.b

Felkészítő tanár: Huszár Györgyné


ORSZÁGOS EGYKÖTELES SZÖVETSÉGI VERSENY ZÁKÁNYSZÉK

  1. hely: Hilbert Petra 6.a serdülő korcsoport IV. hely: páros gyorsasági összetett eredmény

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya


KISTÉRSÉGI MATEMATIKA VERSENY FERENCES GIMNÁZIUM

  1. oszt. I. hely: Szarkowicz Dániel, 8. oszt. III. hely: Dávid András

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke


  1. január

 

KÖRMENDI PÁL ORSZÁGOS TORNA EMLÉKVERSENY

  1. kcs. csapat I., II., III. hely
  2. kcs. csapatI., II., III. hely

III.-IV. kcs. csapat II. hely

III.-IV. kcs. egyéni összetett: II. Barna Boldizsár, III. Fejérdi Vince

I.-II. kcs. szernkénti és egyéni összetett: 8x I. hely, 8x II. hely, 7x III. hely

összesen: 10 arany, 12 ezüst és 11 bronz

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás


TERÜLETI VÁLOGATÓ DIÁKOLIMPIA FOCI II. KORCSOPORT III. HELY

Zauer Márton, Czuppon Botond, Váradi Gergő, Mihályi Bendegúz, Buttyán Botond, Németh Zsombor, Salacz Bálint, Bonifert István, Ecsedi Andor

Felkészítő tanár: Galánfi Villő


TERÜLETI VÁLOGATÓ DIÁKOLIMPIA FOCI III. KORCSOPORT III. HELY

Turi Lajos, Sólyom László, Juhász Gáspár, Kulcsár Ákos, Varga Bálint, Solymosi András, Daru András, Bartha Lőrinc

Felkészítő tanár: Galánfi Villő


KIDS TÉLI SPORTNAP RÖPLABDA SPORTÁG IV. KORCSOPORT ORSZÁGOS III. HELY

Kiriakidis Eleni, Kégli Nóri, Pareith Panka, Bokori Luca, Kamp Kinga

Felkészítő tanár: Mitróné Sergő Virág


KIDS TÉLI SPORTNAP RÖPLABDA SPORTÁG IV. KORCSOPORT ORSZÁGOS IV. HELY

Molnár Gellért, Belloni Máté, Jármy Csaba, Virág Kristóf, Marót Márton

Felkészítő tanár: Mitróné Sergő Virág


ORSZÁGOS TÖRTÉNELEM VERSENY I. FORDULÓ

Résztvevők: Rábai Balázs és Váradi Zsigmond

Továbbjutott a megyei fordulóra: Döbrönte Ádám

Felkészítő tanár: Nagy Anna


  1. december

HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ III.VÁROSI FORDULÓ

IV hely: Nagy Regina, Toldi-Szabó Adrienn, Váradi Zsigmond, Rábai Balázs, Kovács Vanda, Balázs Júlia, Rábai Dóri és Bokori Luca

C Benedek Judit, Nagy Anna


DIÁKOLIMPIA MEGYEDÖNTŐ NAGYKŐRÖS

  1. korcsoport 1. hely csapat: Lengyel Gergő, Apáthy Bendegúz, Galambos Csanád, Veres Botond
  2. hely: Csíkszentmihályi Csaba, Bíró Máté, Nagy Attila, Déri Ágoston, Köpe Andor, Hoppál István

Egyéni összetett 1-6. hely

  1. korcsoport 1. hely: Barna Boldizsár, Jobbágy Szabolcs, Köpe Áron, Bareith Sebő, Pluzsik Mihály
  2. hely: Tóth Boldizsár, Lengyel Dani, Baragi Boti, Rósa Zalán

III-IV. korcsoport: 1. Fejérdy Vince, 2. Szentkirályi-Tóth Soma


AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB PEST MEGYEI ISKOLÁJA

  1. hely: Szent András Katolikus Általános Iskola, melynek tanulói torna sportágban értek el sikereket az országos diákolimpián.

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI DIÁKSPORTOLÓJA

  1. hely: Kollár Eszter iskolánk 8.b oszt. tanulója, karate versenyző, a PIRAMIS SE tagja. 2015- ben több országos bajnokságot nyert. A luxemburgi Európa Bajnokságon 2. helyen végzett. Edzője: Tóth Attila

ORSZÁGOS BOLYAI ANYANYELVI VERSENY

  1. hely: 1. Aba Ákos, 2. Mihályi Bendegúz, 3. Tarján Bernát, 4. Vass András 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia


  1. november

ORSZÁGOS KÖTÉLUGRÓ SZÖVETSÉGI VERSENY SZENTES

  1. hely: formációs szabadon választott gyakorlat: Hilbert Petra 6.a
  2. hely: kétköteles DD3 szab. választott gyakorlat: Hilbert Petra 6.a

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya


A ZENE VILÁGNAPJA ALKALMÁBÓL RENDEZETT NÉPDALVERSENY AZ ALSÓ TAGOZATON

I-II. évfolyam szóló: 1. hely: Fodor Luca 2.a, 2. hely: Mitró Flóra 1.a, 3. hely: Pál Bence 2.a

Csoportos kategória 1. hely: Richter Lilla, Kalmanovics Márton és Török Bendegúz 1.b, 2. hely: Békefi Dorottya és Török Lotti 1.c

III-IV. évfolyam szóló: 1. hely: Cseri Veronika 3.a, 2. hely: Baján Veronika 4.b 3. hely: Mészöly Nóra 4.b

Csoportos kategória 1. hely: Csíkszentmihályi Lenke és Szűcs Terka3.a, 2. hely: Asszonyi Johanna és Munkácsy Réka 4.a

Felkészítő tanár: Kalmanovicsné Dévai Anikó


VÁROSI ANGOL, NÉMET SZAVALÓVERSENY

  1. évf. (német) 1. hely: Horváth Julianna, 3. hely: Darvas Rebeka

Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő és Dóczi Eszter


HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ II. FODULÓ

  1. helyezettek lettek (csoport):  Kollár Eszter, Dávid András, Kajtor Erzsébet, Váradi Zsigmond, Rábai Balázs, Toldi-Szabó Adrienn, Nagy Regina, Szentkirályi-Tóth Soma

Felkészítő tanár: Nagy Anna

 

  1. PAPP LAJOS REGIONÁLIS ZONGORAVERSENY
  2. helyezést ért el és meghívást kapott rádiófelvételre: Veres Boglárka 4.a

ORSZÁGOS BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENYEN I. helyezés:

  1. Mihályi Bendegúz, 2. Váradi Gergely, 3. Vass András, 4. Tarján Bernát 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia


HÓD/HÓDÍTSD MEG A BITEKET NEMZETKÖZI ONLINE INFORMATIKA VERSENY

“Benjamin” 5-6. évf. 3610 indulóból: Fórizs Anna 5.b 10., Arany Balázs 6.a 11., Bagi Nimród 6.a, Dlauchy Miksa 6.b, Kámory Emma 6.a, Pál Levente 5.b 17. kategória-hely

“Kadét” 7-8. évf. 4258 indulóból: Kamp Kinga 7.a 18., Németh Sára 7.a 32., Horváth Julianna 7.b 39. kategória-hely

Felkészítő tanár: Császár Csaba


KIDS ORSZÁGOS MINITRAMBULIN VERSENY BUDAPEST

6 arany, 5 ezüst, 1 bronz

I-II kcs. lány: I. Tivorán Orsi, II. Zatykó Timi

I-II. kcs. fiú: II. Lengyel Gergő, III. Barna Boldizsár, IV. Bareith Sebő, VI. Apáthy Bendegúz

Alsós összevont csapatverseny:

  1. Szent András “A”: Lengyel Gergő, Apáthy Bendegúz, Tóth Boldizsár, Köpe Áron, Jobbágy Szabi, Barna Boldi, Pluzsik Misi
  2. Szent András “B”: Lengyel Dani, Bareith Sebő, Baranyi Boti, Rósa Zalán, Markó Máté, Déri Ágoston, Berta Marci, Galambos Csanád
  3. Szent András lány csapat: Tivorán Orsi, Fejérdy Lola, Zatykó Timi, Mitró Luca, Szűcs Teréz

III-IV. korcsoport, felső tagozat, lány egyéni összetett I. és V. hely, csapat II. hely

Kiemelkedően teljesített élete első versenyén Gergely Johanna

Fiú csapat I. hely, egyéni összetett I.-II. hely: Fejérdy Vince, Szentkirályi-Tóth Soma

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás


BOLYAI MAGYAR CSAPATVERSENY MEGYEI FORDULÓ

  1. osztály: Hauser Márton, Dömötör Emma, Dávid Magdolna, Kiss Flóra 4. hely

Felkészítő tanár: Páljános Erika

  1. osztály: Tarján Bernát, Mihályi Bendegúz, Vass András, Aba Ákos 1. hely

Felkészítő tanár: Sarkóczyné D. Szilvia

Fodor Lilla, Veress Mónika, Zatykó Tímea, Szórád Míra 2. hely

Felkészítő tanár: Budai Zsófia


EGYHÁZMEGYEI ANGOL-NÉMET VERSENY

angol 6. évf. Monori Mária 1. hely,

  1. évf. Horváth Julianna 7. hely, Váradi Zsigmond 18. hely, Cizmadi Janka 22. hely
  2. évf. Dávid András 2. hely, Bednarik Gergő 13. hely

Felkészítő tanár:Benedek Judit

német 6. évf. Fejérdy Vince 7. hely Felkészítő tanár: Dóczi Eszter

Keszthelyi Márton 12. hely Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő

  1. évf. Németh Sára 3. hely, Kamp Kinga 4. hely Felkészítő tanár: Dóczi Eszter
  2. évf. Halász Fruzsina 5. hely, Kollár Eszter 11. hely

Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő


BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY MEGYEI FORDULÓ

  1. osztály: Mihályi Bendegúz, Tarján Bernát, Váradi Gergely, Vass András 1. hely

Felkészítő tanár: Sarkóczyné D. Szilvia

  1. osztály: Hauser Márton, Benes Bendegúz, Lengyel Gergely, Szedlák Kende 2. hely

Felkészítő tanár: Páljános Erika


  1. október

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY MEGYEI FORDULÓ

  1. osztály, Hármaskák csapata: Dlauchy Miksa, Golarits Botond, Monori Mária, Vass Ágoston 19. hely
  2. osztály, Dani és a csajok csapata: Darvas Rebeka, Kamp Kinga, Szarkowicz Dániel 11. hely
  3. osztály, Dománkai Tücskék csapata: Kajtor Erzsébet, Bednarik Gergő, Dávid András, Jármy Csaba 16. hely

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

  1. osztály, Névrokonok csapat: Méri Ádám, Munkácsi Levente, Pál Levente, Vígh Ádám 18. hely

Felkészítő tanár: Jakab Andrea


VÁROSI HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ

  1. helyezést ért el: Döbrönte Ádám, Dávid András, Kollár Eszter, Kajtor Erzsébet, Marót Márton, Szentkirályi-Tóth Soma 8. oszt. Rábai Balázs, Váradi Zsigmond 7. b.

Felkészítő tanár: Nagy Anna, Dr. Prónay Csaba


KATOLIKUS KULTURÁLIS NAPOK

Díjazottak: Hoppál Cicelle, Jassó Margit, Nagy Regina, Rudan Klára, Selmeczi Kinga, Szűcs Teréz, Varga Csenge, Kettős Dorottya

Felkészítő tanár: Nagy Anna, Páljános Erika


ISKOLAI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY -FELSŐ TAGOZAT

Csoportos kategória: I. Darvas Rebeka-Pál Vanda 7.a, II. Kégli Eleonóra-Németh Sára-Vedres Luca 7.a, III. Hidegkuti Lilla-Hilbert Petra-Kis Júlia-Klemm Emma-Vass Ágpston 6.a

Szóló kategória: I. Kákonyi Róza 6.b, II. Borbényi Lilianna 5.a és Sárközi Johanna 5.b III. Szalóki Anna 5.a

Különdíjak: Vass Ágoston 6.a és a 6.a osztály- legtöbb induló, legtöbb produkció

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita

 


 

 2014-2015

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK:

 


  1. május

 

ORSZÁGOS APÁCZAI NYELVÉSZ VERSENY

  1. helyezést ért el: Kosik Lili 2. b

PUSKIN MOZI ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZATÁN “KIRÁLYFI ÉS KIRÁLYLÁNY”

III. helyezést ért el: Veres Boglárka 3.a


KIDS ORSZÁGOS MINITRAMPOLINE VERSENY

Hatalmas egyéni csúcs: 9 arany, 3 ezüst, 3 bronz

  1. Korcsoport csapat I. hely: Lengyel Gergő, Lengyel Dani, Vass Torda, Apáthy Bendegúz, Tóth Boldizsár, BertaMarci, Bareith Sebő, Barna Boldi, Galambos Csanád
  2. hely: Zatykó Timi, Mitró Luca, Szűcs Terka, Tivorán Orsi, Bonifert Éva
  3. Korcsoport csapat I. hely: Köpe Áron, Jobbágy Szabi, Pluzsik Misi, Vass Regő, Daru András

III-IV. Korcsoport csapat I. hely: Buttyán Bence, Fejérdy Vince, Rubovszki Boti, Mocskonyi Dömötör, Szűcs Benedek, Szentkirályi-Tóth Soma, Bonifert Máté, Gergely Farkas, Boda Máté

III. hely: Bonifert Éva, Sergyán Zsófi, Zatykó Ilus

Egyéni verseny I. hely: Mocskonyi Dömötör, Vass Regő, Pluzsik Misi, Barna Boldi, Bonifert Éva, Zatykó Ilus, II. hely: Lengyel Gergő, Buttyán Bence, III. hely: Tivorán Orsi, Sergyán Zsófi


BENDEGÚZ NYELVÉSZ ORSZÁGOS ANYANYELVI TANULMÁNYI VERSENY

  1. hely: Nagy Eliza 2.c

MOZAIK ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENY

Irodalom IV. hely, Általános műveltség III. hely: Nagy Eliza 2.c


SKANZEN ÁLTAL MEGHIRDETETT ORSZÁGOS GYŰJTŐPONT KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT

  1. hely: Fodor Lilla 3.a, III. hely: Lengyel Gergely 2.c

  1. április

 

TERÜLETI RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA  IV. KCS. III. HELY

Tagjai: Horváth Flóra, Dani Laura, Bihari-Kiss Bogi, Bihari-Kiss Flóra, Kamp Kata, Szigeti Szonja 8.b

Bokori Kata 7.b, Batka Krisztina 7.a, Vedres Laura, Kégli Panni 8.a


BENDEGÚZ NYELVÉSZ ORSZÁGOS ANYANYELVI TANULMÁNYI VERSENY

Országos döntőbe jutott: Nagy Eliza 2.c


TERÜLETI RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA  III. KCS. II. HELY

PEST MEGYEI RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA III. KCS. III. HELY

Tagjai: Kiriadikis Eleni, Kégli Nóri, Vedres Luca, Bareith Panka, Kamp Kinga 6.a, Rudan Kinga 5.a,

Rósa Júlia, Bokori Luca 6.c, Kákonyi Róza 5.b


HÁROM DOBÓKOCKA-DÍJAS FEJSZÁMOLÓVERSENY

  1. évfolyam: I. Solymosi Róza 1.b, II. Salacz Botond 1.a, III. Vass Torda 1.a
  2. évfolyam: I. Hidegkuti Péter 2.b, II. Barna Boldizsár 2.b, III. Árkovics Zoltán 2.b
  3. évfolyam: I. Mihályi Bendegúz 3.b, II. Váradi Gergely 3.b, III. Pluzsik Mihály 3.a
  4. évfolyam: I. Pál Levente 4.b, II. Váradi Márton 4.b, III. Daru András 4.a

5-6. évfolyam: I. Hilbert Petra 5.a, II. Kámory Emma 5.a, III. Darvas Rebeka 6.a


OFI+SZIVÁRVÁNY  HETED 7 HATÁRON GYERMEKÚJSÁG NYELVTAN TANULMÁNYI VERSENY

Országos döntőbe jutott: Kosik Lili 2.b


SZIPORKA ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

  1. Toldi Szabó Tamara 2.c, VI. Tarján Bernát 3.b, X. Hauser Márton 2.c, XX. Pál Koppány 2.c

“MADARAK JÖNNEK…” RAJZPÁLYÁZAT

6.c osztály közös műve 2. helyezést ért el.


MÁRIA ÉDESANYÁNK RAJZPÁLYÁZAT

7-8. évfolyam: I. Jassó Margit 8.a és Nagy Regina 7.b

5-6. évfolyam: I. Marót Emma 6.a, II. Pistyúr Luca 6.a (rajz+tűzzománc)

3-4. évfolyam: I. Veres Boglárka 3.a, II. Kettős Dorottya 4.b és Monori István 4.a, III. Asszonyi Johanna 3.a

Különdíj: Döbrönte Petra, Fórizs Anna, Könye Kamilla, Takács Luca és Vörös Eszter 4.b

1-2. évfolyam: I. Szűcs Terka 2.a (rajz+tűzzománc), Csókai Júlia 2.a, II. Rudan Klára 2.b és Selmeczi Kinga 2.a,

III. Gyürk Ilona 1.a

Különdíj: Papp Berta 2.c

Tűzzománc kategóriában: I. Jassó Gellért 6.a és Országh Lili 3.b


HÁZI HELYESÍRÓ VERSENY

  1. évfolyam: I. Nagy Eliza 2.c, II. Buzás Virág 2.b, III. Kosik Lili 2.b
  2. évfolyam: I. Fodor Lilla 3.a, II. Mihályi Bendegúz 3.b, III. Angeli Anna 3.b, IV. Rékasy-Rippl Katica és Kálmán Kata 3.b
  3. évfolyam: I. Hauser Júlia 4.a, II. Fóris Anna 4.b, III. Tóth Édua 4.a, IV. Könye Kamilla 4.b, Görög Hanna és

Hoppál Cicelle 4.a


KIDS ORSZÁGOS ÚSZÓVERSENY

Szedlák Kende 2.c 50m. gyors I. hely, 50 m. hát I. hely

Szedlák Gellért 4.a 50 m. gyors I. hely, 50 m. hát II. hely

Szedlák Álmos 6.c 50 m. gyors I. hely, 50 m. mell I. hely


ZRÍNYI ILONA ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

VII. Tarján Bernát 3. b, 16. Váradi Márton 4.b, XXXV. Mihályi Bendegúz 3.b


VÁROSI VERSMONDÓ VERSENY

  1. Nagy Eliza 2.c, III. Pál Vanda 6.a

  1. március

 

  1. ORSZÁGOS KÖTÉLUGRÓ DIÁKOLIMPIA SZOLNOK
  2. Hilbert Petra 5.a -összesített versenyszám, -III. szabadon választott gyakorlat, -III. 180 mp. gyorsasági verseny
  3. Országh Lili 3.b szabadon választott gyak.
  4. Kocsis Ajna 4.a 60 mp. gyorsasági versenyszám

KINEK LEGSZEBB A KÉZÍRÁSA? -LAKITELKI SZÉPÍRÁS PÁLYÁZAT

Díjaztottja: Zauer Márton 3.a


ISKOLAI VERSMONDÓ VERSENY

  1. Nagy Eliza 2.c, és Tarján Donát 3.b, II. Fodor Luca 1.a, III. Kiss Flóra 2.c

A városi versenyre továbbjutottak: Váradi Márton 4.b, Pál Vanda 6.a


NEMZETKÖZI ÚSZÓFESZTIVÁL MÜNCHEN

200 gyors III. helyezett, 200 vegyes III. helyezett: Szedlák Álmos 6.c


BENDEGÚZ MEGYEI NYELVÉSZ VERSENY

  1. Nagy Eliza 2.c, III. Mihályi Bendegúz 3.b, V. Kosik Lili 2.b

IZBÉGI ISKOLA TARKABARKA DALOSKÖNYV RAJZPÁLYÁZAT

különdíjat kaptak: Papp Berta 2.c, Barna Csenge 2.c, Tamás Zita 2.c, Zauer Márton 3.a, és Pistyúr Luca 6.a


BOLYAI KÖRNYEZETISMERET CSAPATVERSENY

III. helyezett a 3.osztályosok között: I. Vass Regő 3.b, II. Vass András 3.b, III. Czuppon Botond 3.b, IV. Tarján Bernát 3.b.

III. helyezett a 4. osztálosok között: I. Kettős Dorottya 4.b, II. Méri Ádám 4.b, III. Péterfy Simon 4.b, IV. Váradi Márton 4.b.


ZRÍNYI MATEMATIKA VERSENY TERÜLETI

  1. Tarján Bernát 3.b, IV. Váradi Márton 4.b, V. Horváth-Varga Márton 2.a és Mihályi Bendegúz 3.b, XIII. Pluzsik Borbálka 6.c

CSAPATBAN: I. helyezett: Mihályi Bendegúz 3.b, Tarján Bernát 3.b és Pluzsik Mihály 3.a


TERÜLETI LÜK VERSENY

  1. Mihályi Bendegúz 3.b, II. Tarján Bernát 3.b. IV. Horváth Varga Marci 2.a, V. Nagy Júlia 4.b és Hauser Márton 2.c

VERS ÉS PRÓZAÍRÓ PÁLYÁZAT

Vers: I. Mészöly Nóra 3.b, II. Bonifert Éva 3.a, III. Czuppon Botond 3.b

különdíj: Hauser Júlia, Tóth Édua és Wildner Sára 4.a

Próza: I. Angeli Anna 3.b, II. Takács Luca 4. b, III. Király Eszter 4.b, különdíj: Nagy Eliza 2.c


DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ
BUDAPEST TORNACSARNOK

  1. korcsoport csapat II. hely: Benes Bendegúz, Vass Torda, Lengyel Gergő, Bareith Sebő, Barna Boldizsár, Tóth Boldizsár

Egyéni összetett: IV. Lengyel Gergő, VIII. Bareith Sebő

  1. korcsoport csapat V. hely: Köpe Áron, Jobbágy Szabi, Vass Regő, Péterfy Simon, Pluzsik Misi, Daru András

III-IV. korcsoport csapat III. hely: Bonifert Máté, Mocskonyi Dömötör, Rubovszky Botond, Buttyán Bence, Szűcs Benedek, Szentkirályi-Tóth Soma

Egyéni összetett: IV. Rubovszky Botond, V. Mocskonyi Dömötör, X. Bonifert Máté

Az elmúlt 13 év legsikeresebb diákolimpiai versenye volt!


VÁROSI NÉPDALÉNELKÉSI ÉS NÉPZENEI VERSENY
Izbég, 2015. március 20.

Pál Bence ( 1.osztályos tanuló), szóló kat.: arany minősítés
Kákonyi Róza ( 5. osztályos tanuló), szóló kat.: arany minősítés
Jármy Csaba ( 7. osztályos tanuló) , népi hangszer kat.: ezüst minősítés
Csicsergő pacsirták (Fodor Luca, Sima Franciska, 1. osztályos tanulók), ének kettősök kat.: ezüst minősítés
Csalogányok ( Döbrönte Petra, Király Eszter, Sárközi Johanna, 4. osztályos tanulók), ének hármasok kat.: ezüst minősítés
Komámasszony duó ( Darvas Rebeka, Pál Vanda, 6. osztályos tanulók), ének kettősök kat.: Arany Fülemüle-díj
Dalos pacsirták ( Cseri Veronika, Csíkszentmihályi Lenke, Darvas Boróka, Mészöly Dóra, Mitro Luca, Köck Réka, Rényi-Vámos Vanda, Selmeczi Kinga, Szűcs Teréz, 2. osztályos tanulók), csoportos ének kat.: arany minősítés
Búzavirág énekcsoport ( Darvas Rebeka, Hidegkuti Lilla, Hilbert Petra, Jobbágy Luca, Kamp Kinga, Kégli Eleonóra, Kiriakidis Eléni, Kis Júlia, Klemm Emma, Marót Emma, Pál Vanda, Rósa Júlia, Rudan Kinga, Vass Ágoston, Vedres Luca, 5. és 6. osztályos tanulók), csoportos ének kat.: Arany Fülemül-díj

Gratulálunk a résztvevőknek!”


KIDS ORSZÁGOS TORNAVERSENY BUDAPEST TORNACSARNOK

  1. korcsoport “A” csapat I. hely: Barna Boldi, Benes Bendegúz, Lengyel Gergő, Bareith Sebő, Vass Torda
  2. korcsoport “B” csapat II: hely: Tóth Boldizsár, Lengyel Dani, Boda Márton, Déri Ágoston, Galambos Csanád
  3. korcsoport “A” csapat I. hely: Köpe Áron, Jobbágy Szabi, Pluzsik Misi, Daru András, Péterfy Simon, Vass Regő

III-IV. korcsoport “A” csapat I. hely: Mocskonyi Dömötör, Bonifert Máté, Rubovszky Boti, Buttyán Bence, Szentkirályi-Tóth Soma

III-IV. korcsoport “B” csapat II. hely: Buttyán Zsombi, Szűcs Benedek, Fejérdy Vince, Boda Máté, Gergely Farkas

  1. korcsoport egyéni összetett: 1. Barna Boldi, 2. Lengyel Gergő, 3. Benes Bendegúz, 4. Bareith Sebő, 5. Vass Torda, 6. Tóth Boldizsár
  2. korcsoport egyéni összetett: 1. Pluzsik Misi, 3. Jobbágy Szabi

III-IV. korcsoport egyéni összetett: 1. Rubovszky Boti, 2. Mocskonyi Dömötör, 3. Bonifert Máté, 4. Buttyán Bence, 5. Szűcs Benedek, 6. Szentkirályi-Tóth Soma


ORSZÁGOS ARANY JÁNOS TITOK VERSENY

  1. Vass Ágoston, VIII. Oláh Zsolt, XI. Darvas Rebeka, Szentkirályi-Tóth Soma szép helyezés

ESZTERGOM-BUDAPESTI FŐEGYHÁZMEGYEI MATEMATIKA VERSENY

  1. Monori Mária 5.a, IV. Vass Ágoston 5.a, VII. Kamp Kinga 6.a, és Kollár Eszter 7.b, VIII. Bariska Szilárd 7a, és Ungvári Miklós 8.b, X. Oláh Zsolt 8.a
  2. február

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ BUDAPEST

  1. korcsoport csapat: 2. hely: Lengyel Gergő, Tóth Boldizsár, Déri Ágoston, Vass Torda, Bareith Sebő

egyéni összetett: 2. hely: Lengyel Gergő, 5. hely: Bareith Sebő

  1. korcsoport csapat: 4. hely: Déri Benedek, Barna Boldizsár, Köpe Áron, Péterfy Simon, Pluzsik Mihály, Daru András

III-IV. korcsoport csapat: 1. hely:Szűcs Benedek, Szentkirályi-Tóth Soma, Buttyán Bence, Bonifert Máté, Mocskonyi Dömötör, Rubovszky Botond

egyéni összetett: 1. Rubovszky Botond, 2. Mocskonyi Dömötör, 3. Bonifert Máté, 4. Buttyán Bence, Szentkirályi-Tóth Soma

Az iskola minden csapata az országos döntőbe jutott!


  1. január

 

TONA DIÁKOLIMPIA MEGYEDÖNTŐ NAGYKŐRÖS

  1. korcsoport csapat: 1. hely: Lengyel Gergő, Bareith Sebő, Benes Bendegúz, Vass Torda
  2. hely: Tóth Boldizsár, Lengyel Dani, Boda Máté, Berta Márton, Apáthy Bendegúz
  3. korcsoport csapat: 1. hely: Barna Boldizsár, Jobbágy Szabolcs, Daru András, Péterfy Simon

III-IV. korcsoport csapat: 1. hely: Rubovszky Botond, Bonifert Máté, Buttyán Bence, Szentkirályi-Tóth Soma

  1. hely: Buttyán Zsombor, Szűcs Benedek, Gergely Farkas, Boda Máté
  2. korcsoport egyéni összetett: 1. Lengyel Gergő, 2. Vass Torda, 3. Benes Bendegúz, 4. Bareith Sebő, 5. Tóth Boldizsár, 6. Lengyel Dani
  3. korcsoport egyéni összetett: 1. Barna Boldizsár, 2. Jobbágy Szabolcs, 3. Péterfy Simon, 4. Daru András

III-IV korcsoport egyéni összetett: 1. Rubovszky Botond, 2. Bonifert Máté, 4. Buttyán Bence 5. Szűcs Benedek és Szentkirályi-Tóth Soma, 6. Buttyán Zsombor


ORSZÁGOS EGYKÖTELES KÖTÉLUGRÓ SZÖVETSÉGI VERSENY SZENTES

  1. Hilbert Petra 5.a (serdülő korcsoport) 3. hely: páros gyorsasági versenyszám 3. hely: formációs gyorsasági versenyszám 4. hely: páros összetett versenyszám 7. hely: EB 1 válogató (14 év alatti)
  2. Szigeti Liza 5.a (sedülő korcsoport) 6. hely: páros szabadon választott gyakorlat
  3. Bertalan Anna 4.a (gyerek korcsopotr)
  4. Kocsis Ajna 4.a (gyerek korcsoport) 6. hely: páros szabadon választott gyakorlat
  5. Kocsis Ajna 4.a, Kurali Dóra 3.b (gyerek korcsoport)
  6. Országh Lili 3.a (gyerek korcsoport) 3. hely: formációs gyorsasági versenyszám

ORSZÁGOS PRÓZAÍRÓ VERSENY MISKOLC

Nagy Eliza 2.c osztályos tanuló az “év diák írója” címet nyerte el.


2014

  1. december

KIEMELKEDŐ SPORTTELJESÍTMÉNYÉRT

Szentendre Város Önkormányzatától elismerő oklevelet kapott:

Boda Máté 6.b, Bokori Kata 7.b, Csőke Dávid 7.a, Kollár Eszter7.b, Pistyúr Luca 6.a, Sólyom Zsigmond 7.b

és Zauer Kristóf 5.a


HONVÉD MIKULÁS KUPA

szinkronúszás csapat országos verseny: 2. helyezés Vanczák Bernadett


  1. november

 

MESEÍRÓ VERSENY NYERTESEI:

A királlyá változott béka Rékasi Kata 3b, A legbölcsebb királyfi Bartha Rozi 3a,

A legbölcsebb királyfi Baranyi Botond 3a, A társas erdő Szentendrey Réka 3b, A legkisebb tündér Fodor Lilla 3a,

A legbölcsebb király Takács Luca 4b, A tenger embere Palkovics Benedek 4b, Én vagyok a király Georgi Júlia 4a,

A róka vacsorája Váradi Márton 4b

Nagy Eliza – Minden rosszban van valami jó (mese) Szitakötő-őszi számának pályázata


„HULLADÉK-MŰVÉSZET” MEGYEI CSAPATVERSENY

  1. hely: Arany Balázs, Barna Marci, Galambos Csongor, Szigeti Liza, Vass Ágoston 5. a oszt.

MESEMONDÓ VERSENY

1-2. évfolyam: 1. Nagy Eliza 2.c, 2. Tarján Ferenc 1.b és Ecsedy Andor 2.a, 3. Fodor Luca 1.a és Lengyel Dani 2.b

3-4. évfolyam: 1. Téglás Emese 4.b és Tarján Bernát 3. b, 2. Őri Hajnalka 4.a és Szedlák Gellért 4.a,

  1. Váradi Gergő 3.b és Szórád Míra 3.a

„HÓD” ORSZÁGOS INFORMATIKA VERSENY

  1. hely: Szarkowicz Dániel

BOLYAI MATEMATIKA

  1. évfolyam 2. hely: Czuppon Botond, Köpe Áron, Mihályi Bendegúz,Tarján Bernát

4.évfolyam 4. hely: Bencsik Márton, Pál Levente, Takács Luca, Váradi Márton

  1. évfolyam 7. hely: Kámory Emma, Kis Júlia, Monori Mária, Szigeti Liza
  2. évfolyam 9. hely: Berta Bálint, Kis Vince, Oláh Zsolt, Sághi Barnabás

BOLYAI MAGYAR

  1. hely: Bokori Kata, Kollár Eszter, Szentkirályi-Tóth Soma, Ugrin Benjámin
  2. hely 3. osztályosok: 1. Tarján Bernát, 2. Aba Ákos, 3. Fejérdy Vince, 4. Vass Andrá

EGYHÁZMEGYEI ANGOL VERSENY

  1. Bariska Szilárd 7.a 2. Dávid András7.a 2. Ungvári Miklós 8.b 7. Fáy Lukács 6.b 9. Kelemen Dóra 8.b
  2. Váradi Zsigmond 6.b 12. Buttyán Zsombor 8.b 13. Szentendrey András 6.b 15. Döbrönte Ádám 7.a

EGYHÁZMEGYEI NÉMET VERSENY

  1. Kollár Eszter 7.b 3. Oláh Zsolt 8.a 4. Kamp Kinga 6.a 8. Darvas Rebeka 6.a 9. Szűcs Benedek 8. a 10.

Fügedi Zsófia 7.b


SZENT ANDRÁS MAGASUGRÓGÁLA
Iskolai verseny

  1. korcsoport fiú: 1. Daru Ágoston 2. Bonifert Máté 3. Kocsis Botond

III. korcsoport lány: 1. Kégli Nóri 2. Sergyán Csenge 2. Kámory Emma

  1. korcsoport lány: 1.Dani Laura, 2. Kollár Eszter, 3. Fodor Niki
  2. korcsoport fiú: 1. Rubovszky Botond, 2. Dorn Atilla, 3. Berta Bálint

SZENT ANDRÁS MAGASUGRÓ GÁLA ALSÓ TAGOZAT
Iskolai verseny: 34 lány,29 fiú induló

fiúk: 1. Péterfy Simon, 2. Fejérdy Samu, 3. Gyürk Zsigmond

lányok: 1. Hoppál Cicelle, 2. Győre Dorka, 3. Takács Luca


V-8 KUPA INTEGRÁLT ÚSZÓVERSENY

  1. korcsoport: 5. Lovas Hanna 33m. hát   III. korcsoport: 4. Kuroli Dóra 33m hát

 


KIDS ORSZÁGOS MINITRAMP VERSENY

  1. korcsoport fiú csapat: 1. hely: Lengyel Dani, Lengyel Gergő, Vass Torda, Apáthy Bendegúz, Bareith Sebő,

Benes Bendegúz, Boda Marci, Barna Boldi, Tóth Boldizsár

  1. korcsoport fiú csapat: 1. hely: Köpe Áron, Vass Regő, Jobbágy Szabi, Pluzsik Misi, Daru Andris, Péterfy Simon,

Déri Benedek

III-IV. korcsoport fiú csapat: 1. hely: Buttyán Bence, Fejérdy Vince, Rubovszky Botond, Szűcs Benedek,

Szilágyi Marcell,

Gergely Farkas, Boda Máté, Szentkirályi-Tóth Soma

  1. korcsoport lány csapat: 2. hely: Szűcs Teréz, Tivorán Orsi, Zatykó Timi, Bonifert Éva

III-IV. korcsoport lány csapat: 2. hely: Zatykó Ilus

I-II. korcsoport fiú egyéni. 1. Péterfy Simon, 2. Vass Regő, 5. Lengyel Gergő, 6. Barna Boldizsár

III-IV. korcsoport fiú egyéni: 1. Rubovszky Botond, 2. Buttyán Bence

V-VI. korcsoport fiú egyéni: 3. hely

I-II. korcsoport lány egyéni: 2. Bonifert Éva, 5. Tivorán Orsi

III-IV. korcsoport lány egyéni: 3. Zatykó Ilus


SZENTENDRE VÁROS „jó tanuló, jó sportoló” díját nyerte

2014-ben az 1-4. osztályosok kategóriájában: Györe Dorottya 4.a

  1. október

ISKOLAI (HÁZI) NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

Szóló lány kategória:   1. Csizmadi Janka 6.c   2. Kis Júlia 5.a, és Kákonyi Róza 5.b   3. Darvas Rebeka 6.a

Szóló fiú kategória:   1. Vass Ágoston 5.a…2. Zanati Ádám és Bartha Lőrinc 5.a   3. Kászonyi Patrik 7.b

Csoportos ének kategória:   1. Darvas Rebeka és Pál Vanda 6.a   2. Hidegkuti Lilla, Hilbert Petra, Kis Júlia és

Vass Ágoston 5.a   3. Kégli Eleonóra és Vedres Luca 6.a

Különdíj, (ahonnan a legtöbben szerepeltek):   5.a

Amatőr kategória:   1. Sárközy Johanna 4.b   2. Sima Franciska 1.a   3. Helmle Borbála 3.b és Kiss Flóra 2.c

Profik kategória:   1.Mitro Luca, Szűcs Terka, és Csíkszentmihályi Lenke 2.a  2. Fodor Luca és Pál Bence 1.a

  1. Darvas Boróka és Mészöly Dóra 2.a