Versenyeredmények 2017-2018. tanév


Reformáció 500 Rajzpályázat

Felkészítő tanár: Máté Ferencné, Nagy Jánosné

2. hely Dukai Izabella 2/a

1. hely Richter Hanna 1/a

1. hely Angeli Léna 4/a

3. hely Mitró Flóra 3/a, Tóth Flóra 1/b

1. hely Veimál Rebeka 8/b,  3. hely Keszthelyi Márton 8/b, 3. hely Kocsis Anna


Énekverseny Alsó-tagozat 

Felkészítő tanár: Kalmanovitsné Dévai Anikó

szóló:  1. hely Tarján Emma 2/b

2. hely Kemenes Timea 2/a

3. hely Rónay Márton 1/b

csoport: 1. hely Szabó Zsuzsanna , Lovas Livia 1/b

2. hely Óvári Enikő, Fortolóczki Sára 1/b

Benes Boglárka, Jakab Lili, Mészöly Réka, Gallai Emma,R. Nagy Szonja, Gyürk Sarolta, Richter Hanna, Horváth-Hegyi Villő, Vadász Berta, Hőnich Réka,Wildner Boglárka 1/a

3. hely Balogh Emma, Mocskonyi Karolina, Fóris Eszter, Baka Júlia, Vass Zengő, Kálmán Réka, Tóth Flóra, Darvas Zselyke, Háromszéki Hanna 2/b

szóló 3-4 osztály: 1. hely Pál Bence 4/a

2. hely Mitró Flóra

3. hely Selmeczi Panna 3/a, Czakó Azra Hermina 3/b

Dalos madár csoport: 1. hely Gallai Anna, Kalanovits Márton, Major Ivett, Németh Rozina, Gergely Lilla, Richter Lilla, Végi Boglárka, Winkler Zita, 3/b

gitár csapat:                  2. hely Drozdik Dániel, Török Bendegúz,Veres Botond, 3/b

Fodor Luca, Sima Franciska, 4/a

3. hely Dudás Boróka, Békefi Dorottya, Török Lotti, 3/c


Énekverseny Felső-tagozat

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita

Különdíj: Kégli Levente 8/b

Szóló: 1. hely Szücs Teréz 5/a

2. hely Dömötör Emma 5/c

3. hely Borbényi Lilianna 7/a, Baján Veronika 6/b

Csoport:  1. hely Mitró Luca, Csikszentmihályi Lenke, Darvas Boróka, Szűcs Teréz 5/a

2. hely Baján Veronika, Mészöly Nóra 6/b

Cseri Veronika, Mészöly Dóra, Kutasi Linda 5/a

3. hely Könye Kamilla, Velkei Míra, Vörös Eszter 7/b


Bólyai Matematikai Csapatverseny

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

Csillagbogarak 18. hely Komáromi Csorna, Komáromi Villő, Salgó Péter, Török Lotti

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

Szorzók 19. hely Asszonyi Pongrác, EL Koulali Tamás, Ferenc Zsigmond, Mitró Flóra

Felkészítő tanár: Kajtorné Koncz Ágnes

Szuper kecskék 5. hely Biró Máté, Galler Botond, Tarján Ferenc, Solymosi Róza

Számzuhatag 19. hely Mendik Emese, Nagy Rozália, Szalai Nóra, Tóth Márton

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

Hupikék törpikék 12. hely Horváth Varga Márton, Kégli Bertalan, Tardy Máté, Vadász Ádám

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

Black Jack 14. hely Borsos Zsófia, Mihályi Bendegúz, Váradi Botond, Váradi Gergely

Hatszög 5. hely Borbély Bence, Dlauchy Miksa, Kégli Levente, Keszthelyi Márton

Négyszög 18. hely Galambos Csongor, Kákonyi Róza, Kiriakidis Anna, Takács Lilla


Területi Asztalitenisz Diákolimpia

2. korcsoport egyéni lány 1. hely Mitró luca 5/b

2. korcsoport egyéni fiú 2.hely Lengyel Gergő 5/c

3.hely Fonodi Dezső 3/b

2. korcsoport csapat 1. hely Mitró Luca 5/a, Lengyel Gergő 5/c, Fonódi Boldizsár  Dezső 3/b


Házi Magasugróverseny 

Alsó tagozat lányok: 1. hely Pálmai Laura

                                      2. hely Gyürk Ilona

                                      3. hely Kocsis Karina

Alsó tagozat fiúk:       1. hely Aba Géza

                                       2. hely Vass Torda

                                       3. hely Barta Márton


Hódítsd meg a biteket

Informatikai verseny

felkészítő tanár: Császár Csaba

Országos 7, hely Vass András

1. hely Vass András 6/b, Horváth Varga Márton, Tardy Márton 5/a

2. hely Takács Lilla 8/b,Kámory Vilma. Szarkoviz Ábel 6/a, Szentendrei Réka 6/b

3. hely Németh Márta 8/b, Varga Csongor 6/b


Bólyai anyanyelvi csapatverseny

Felkészítő tanár:  Némethné Csala Csilla

3.  hely Hunok: Bareith Sebestyén, Déri Ágoston, Horváth Varga Márton, Tardy Máté

16. hely Mi: Könye Kamilla, Patocskai Fanni, Takács Luca, Vörös Eszter

Felkészítő tanár: Garamhegyi Edit

7. hely Válról indítható lókolbász: Fejérdy Vince, Hrncsár Tamás, Kégli Levente, Pólus Domonkos

13. hely Négyesfogat: Csikszentmihályi Emma, Kákonyi Róza, Kiriakidis Anna, Takács Lilla

15. hely Blöd: Aba Lehel, Borbély Bence, Dlauchy Miksa, Keszthelyi Márton


Házi Magasugróverseny

7-8 osztály fiúk 1. hely Heinrich Milán

2. hely Szabados Ádám

3. hely Marót Vilmos

7-8 osztály lány 1. hely Bertalan Anna

2. hely Könye Kamilla

3. hely Györe Dorottya


Házi Magasugróverseny 

5-6 osztály fiúk:

1. hely Gyürk Zsigmond

2. hely Fejérdy Samu

3. hely Köpe Áron

5-6 osztály lány:

1. hely Bonifert Éva

2. hely Lentulay Anna

3. hely Munkácsy Réka


2017. november 24.  Egyházmegyei Angol-Német verseny 

Angol nyelv

Német nyelv

6. évfolyam

7. évfolyam

8. évfolyam

6. évfolyam

8. évfolyam

2. hely Gál Brigitta

10. hely Gál Dorottya

14. hely Pluzsik Mihály

11. hely Vörös Eszter

15. hely Kettős Dorottya

5. hely Hilbert Petra

10. hely Szigeti Liza

24. hely Kis Julia

6. hely Váradi Bátor Botond

13. hely Szentendrey Réka

2. hely Sarkóczy Zsófi

5. hely Németh Márta

 

2017. november 24. Idegennyelvű Vers és Prózamondó Verseny 

Német: 

5. évfolyam: 2. hely Gérecz Botond (5. c)

                        3. hely Dömötör Emma (5. c)

6. évfolyam: 2. hely Baján Veronika (6. b)

Büszkék lehetünk még Juhász Zitára (6. b), Beszeda Bencére és Dóczi Attilára (7.b).

 

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Tóth Eszternek, Benedek Juditnak, Dócziné Szabados Eszternek és Dr. Szabóné Szigetközi Enikőnek


Hilbert Petra iskolánk 8.a oszt. tanulója megnyerte a Szentendre Profi Sportolója címet Gyerek-Lány kategóriában.


Kids Országos Minitramp Verseny

Selmeczi Tamás

II. korcsoport lány csapat:

1. hely Mitró Luca, Fejérdy Lola, Gergely Lilla

Egyéni összetett:

1. hely Fejérdy Lola

3. hely  Mitró Luca

III. korcsoport fiú csapat:

1. hely Köpe Áron, Fejérdy Vince, Barna Boldizsár, Bareith Sebestyén

III, korcsoport fiú csapat:

4. hely Marót Vilmos, Lengyel Domonik, Hidegkuti Péter

III. korcsoport egyéni összetett:

1. hely Barna Boldizsár

3. hely Fejérdy Vince

III. korcsoport lány csapat:

5. hely Cseri Veronika, Szűcs Teréz, Zatykó Timea, Tivorán Orsolya, Lentulay Anna, Lentulayy Luca, Sárközi Jpohanna

III. korcsoport fiú csaőat:

1. hely Lengyel Gergő, V. Boldizsár, Berta Máté, Sárközi Ambrus, Nagy Attila

II. korcsoport fiú csapat:

2. hely Lengyel Lenke, Biró Máté, Szentkirályi Tóth Hunor, Kocsis Vince, Komáromi Zente

II. korcsoport egyéni összetett:

1.hely Lengyel Gergő

3. hely Berta Máté


2017 November 10.-én rendezett Vers és Prózaíró pályázat arany díjas művei!

Török Flóra Lotti 3/c           ,    Póti Eszter 6/b     

Bójti Flóra 3/c           

Nagy-seregi Rebeka 3/c         


Luca nap legügyesebb kézművesei

1. legjobb kézműves 2/a Aba Krisztina

2. legjobb kézműves 2/b Tóth Benedek

3. legjobb kézműves 2/a Bencsát Krisztián


Meseíró verseny

1. hely 4/a Georgi Lilla

2. hely 4/a Jobbágy Borbála

3. hely 4/b Darvas Bianka


Mesemondó verseny

1-2. osztály

1. hely 1/b Virág Barnabás

2. hely 1/b Halper Mária

3. hely 1/a Jakab Lili, R, Nagy Szonja

3-4 osztály

1.hely 3/c Nagy-Seregi Rebeka

2. hely 4/b Jakab Nóra

3. hely 3/b Kerényi-Kovács Hanna

4/a Fodor Luca


” Ami Bulis a Suliban rajzpályázat “

1. hely 1/b Szakács Édua

2/a Kemenes Timea

3/b Kerényi-Kovács Hanna, Czakó Azra, Takács Fanni R. Nagy Réka

5/a Szűcs Teréz, Csókai Julia, Darvas Boróka

2. hely 1/b Koppány Sára Anna

2/b Tóth Flóra

3/a Dávid Veronika

5/b Lengyel Dániel

5/c Barna Csenge, Németh Enikő

3. hely 1/a Bojti Lizi, HőnichRéka

5/c Kiss Flóra, Dömötör Emma

különdíj 5/c Rósa Zalán, Gérecz Botond


25 soros vers és prózaíró pályázat 

Arany minősítés  6/b Póti Eszter

3/c Nagy-Seregi Rebeka, Török Lotti, Bójti Flóra

Ezüst minősítés    5/a Kiriakidis Eliza

6/b Váradi Botond

5/b Szőts Hanna


Diákolimpia Kézilabda fiúk

Felkészítő tanár: Sergő Virág

III. korcsoport területi 2. hely,  regionális 4. hely

Czuppon Botond, Fejérdy Samu, Buttyán Botond, Jobbágy Szabolcs, Kis Tamás, Baranyi Botond, Méri Levente, Dudás Boldizsár


Diákolimpia Kézilabda lányok

III. korcsoort területi 2. hely

Csikszentmihályi Lenke, Mitró Lucs, Bertalan Anna, Kemenes Viktória, Kosik Lili, Németh Réka, Patocskai Fanni, Vörös Eszter


2017/18 tanév Kaméleon Olvasóklub

50. legjobb gyermekekkel játszó csapat közé került a 3/b

11 fős csapat: Török Benő, Rácz Mara, Veres Botond, Hoppál Istók, Pintyöke Sára, Könye Domonkos, Gergely Lilla, Németh Rozina, R, Nagy Réka, Drozdik Dani, Takács Fanni

 


MDSZ  Torna Országos Elődöntő Szeged

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

I. korcsoport csapatverseny 5. hely

Sárközi Ambrus, Szentkirályi Tóth Hunor, Kéri Mihály, Lengyel Lőrinc, Komáromi Zente, Kocsis Vince

II. korcsoport csapat 3. hely

Lengyel Gergő, Berta Márton, Kocsis Botond, Komáromi Csoma, Nagy Attila

III. korcsoport csapat 4. hely

Fejérdy Vince, Köpe Áron, Bareith Sebestyén, Barna Boldizsár

Egyéni összetett 6. hely Lengyel Gergő


Kistérségi Matematika Verseny ( Döntő )

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

8. évfolyam 2. hely: Dlauchy Miksa, Imre János

6. hely: Bagi Nimród

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

7. évfolyam 6. hely: Bertalan Anna


Országos Kötélugró Páros és Csapatbajnokság Mórahalom

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya

III. hely páros gyorsasági versenyszám 4/a Baranyi Borbála, Pálmai Laura

III. hely páros összetett 8/a Hilbert Petra

III. hely formáció összetett

III. hely formáció gyorsasági


KIDS Országos Torna Verseny Budapest

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

I. korcsoport I. hely fiú csapat

Wildner Zalán, Sárközi Ambrus, Kocsis Vince, Kéri Mihály, Komáromi Zente

I. korcsoport III. hely fiú csapat

Lengyel Áron, Lengyel Lőrinc, Stibrányi Kornél, Mitró Márk, Kis Sámuel, Vetési Dénes

I. korcsoport egyéni összetett I. hely Komáromi Zente

II. hely Kéri Mihály

II. korcsoport fiú csapat I. hely

Biró Máté, Nagy Attila, Veres Botond, Komáromi Csoma, Berta Márton, Lengyel Gergő

II. korcsoport egyéni összetett I. hely Lengyel Gergő

III. hely Veres Botond, Berta Bálint

III-IV. korcsoport fiú csapat I. hely

Lengyel Dániel, Köpe Áron, Bareith Sebestyén, Barna Boldizsár, Fejérdy Vince

III-IV. korcsoport egyéni összetett II. hely Barna Boldizsár

III. hely Fejérdy Vince, Bareith Sebestyén


Városi Népdalverseny

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

Ezüst minősítés 1/a Benes Boglárka, Horváth-Hegyi Villő, Gyürk Sarolta

Felkészítő tanár:Lendvai Magdolna

Ezüst minősítés 4/a Fodor Luca, Sima Franciska

Felkészítő tanár: Kajtorné Koncz Ágnes

Arany minősítés 4/b Tóth Márton

Felkészítő tanár: Kolozs Jánosné

Arany minősítés 3/a Gergely Anna

Felkészítő tanár: Kalamovitsné Dévai Anikó

Legjobbaknak járó arany fülemüle díj 3/b

Biró Hanna, Czakó Azra, Drozdik Dániel, Gallai Anna, Kerényi-Kovács Hanna, Major Ivett, Németh Roziona, Pintyőke Sára, R.Nagy Réka, Rácz Mara, Richter Lilla, Takács Fanni, Török Bendegúz, Végi Boglárka, Veres Botond, Winkler Zita, Kalamovits Márton


Esztergom-Budapest Fő egyházmegyei Matematikai verseny 

Felkészítő tanárok: Jakab Andrea, Sághi Cseperke

5. évfolyam 1. hely 5/a Horváth-Varga Márton

7. hely 5/c Toldi-Szabó Tamara

6. évfolyam 2. hely 6/b Váradi Gergely

7. hely 6/a Pluzsik Mihály

7. évfolyam 7. hely 7/a Bertalan Anna

9. hely 7/a Varga Csenge

8. évfolyam 1. hely 8/a Imre János

4. hely Dlauchy Miksa


Városi Népdal-éneklési verseny

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita

Búzakalászok Arany fülemüle díj

Darvas Boróka, Csíkszentmihályi Lenke, Cseri Veronika, Jung Lili, Kiss Flóra, Mészöly Dóra,  Mitró Luca, Kutasi Linda, Klausz Petra, Dömötör Emma, Szebeni Kamilla

Arany minősítés: Dömötör Emma


Zrinyi Ilona Matematika verseny – Észak-Pest megyei fordulója

Felkészítő tanárok: Sarkóczyné Domozi Szilvia, Jakab Andrea, Sághi Cseperke, Petrovicsné Varga Viktória, Kajtorné Koncz Ágnes, Libárdi Henriett, Belloni Andrea

Egyéniben 1. hely 1/b Tarján Emma

2. hely 1/b Fodor Benjamin, 5/a Horváth-Varga Márton

5. hely 6/b Mihályi Bendegúz

7. hely 3/a Ferencz Zsigmond

15. hely 4/b Tarján Ferenc

18. hely 8/b Dlauchy Miksa

19. hely 3/b Mészáros Nándor

Csoportban 3. hely 3/b Mészáros Nándor, 3/a Ferencz Zsigmond, 3/c Komáromi Csoma


A KENGURUK LEGÚJABB SIKEREI

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya

Eredmények

I. hely: Formációs gyorsasági versenyszám, felnőtt korcsoport: Dévényi Dorottya, Hilbert Petra, Merényi Luca, Országh Adél

III. hely: Egyköteles összetett versenyszám, felnőtt korcsoport:  Dévényi Dorottya, Hilbert Petra, Merényi Luca, Országh Adél és Szőllősi Júlia

III. hely: Páros gyorsasági versenyszám, gyerek korcsoport: Baranyi Borbála és Pálmai Laura

I. hely: Páros összetett versenyszám, ifjúsági korcsoport: Merényi Luca és Országh Adél

III. hely: Páros összetett versenyszám, ifjúsági korcsoport: Dévényi Nikoletta és Hilbert Petra

I. hely: Páros összetett versenyszám, felnőtt korcsoport: Dévényi Dorottya és Szőllősi Júlia

Kocsis Ajna és Országh Lili páros is szépen teljesített, de nem értek el dobogós helyezést.


Bendegúz Nyelvész verseny Megyei Döntő

4. helyezett 1/B Lovas Livia


Madarak és Fák Napja Országos verseny Pest- megyei fordulója

felkészítő tanár: Tarján Ambrus

4. helyezett 6/b Czuppond Botond, Váradi Gergely, Váradi Botond

6. helyezett 5/c Vörös Kolos, Dudás Boldizsár, Rósa Zalán


Bólyai Term. Tudományi csapatverseny

felkészítő tanár: Tarján Ambrus

országos 5. helyezés: 6/b Czuppond Botond, Mihályi Bendegúz, Patocskai Fanni, Vigyázó Péter


Kistérségi Környezetvédelmi vetélkedő ( Izbégi iskola )

felkészítő tanár: Tarján Ambrus

6. helyezés Bertalan Anna, Takács Luca, Patocskai Fanni, Vigyázó Péter

3. helyezés Kégli Levente, Golarits Botond, Keszthelyi Márton, Dlauchy Miksa


Iskolai Versmondó verseny

1-2. osztály I. hely 2/b Tarján Emma és 1/b Szikszó Krisztina ők tovább jutottak a városi versenyre

II. hely 2/b Tóth Benedek és 2/a Galler Sára

III. hely 1/b Szakács Édua és 1/a Mészöly Réka

3-4 osztály I. hely 3/c Nagy Seregi Rebeka és 4/a Georgi Lilla ők tovább jutottak a városi versenyre

II. hely 3/a Hidegkuti Róza és 3/c Török Lotti

III. hely 3/b Takács Fanni és 4/a Vass Torda


Zrínyi Matematikai Verseny Országos Döntő

felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

25. hely Tarján Emma 2/b

35. hely Fodor Benjamin 2/b

felkészítő tanár: Jakab Andrea

7. hely Horváth- Varga Márton 5/a


Bendegúz Nyelvészeti Verseny Megyei Döntő

felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

7. hely Fodor Benjamin 2/b


Katolikus Iskolák Természeti Ismeretek Versenyén ( Országos , Piliscsaba )

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

II. hely 6/b Czuppond Botond, Fejérdy Samu, Jacsó Ignác

VIII. hely 6/a Gál Brigitta, Novák Zsófia, Bartha Rozália


 

 

Kistérségi angol német nyelvi verseny  2018. április 6.

Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő 

Német nyelv 8. évfolyam:        

1. hely: Sarkóczi Zsófia

2. hely: Dlauchy Miksa

 

 

Német nyelv 6. évfolyam:

2. hely: Angeli Anna

5. Borsos Zsófia

6. Váradi Botond

Angol nyelv 6. évfolyam:

Felkészítő tanár: Tóth Eszter, Benedek Judit

5. hely: Gál Brigitta

9. hely: Gál Dorottya

11. hely: Pluzsik Mihály

 
Angol nyelv 7. évfolyam:

6. hely: Vörös Eszter

16. hely: Kettős Dorottya

17. hely: Orosz Dorottya

Angol nyelv 8. évfolyam:

6. hely: Kupicz-Szabó Dániel

 


Katolikus Országos Diák Sportverseny

két tusában II korcsoport 2. helyezés Szedlák Csanád 3/a

két tusában III. korcsoport 2. helyezés Szedlák Csanád 3/a


Diákolimpia leány labdarúgás

IV. korcsoport kerületi bajnokság

2. hely Bertalan Anna, Kocsis Ajna, Györe Dorka, Szigeti Liza, Hilbert Petra, Soltész Réka, Boros Zsófia,


Városi szavaló verseny ( Költészet napja alkalmából )

különdíjban részesült Nagy-Seregi Rebeka 3/c


“Ének Ünnepe” Területi Ének verseny Pilismarót

felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita

szóló kategória 3. hely Dömötör Emma 5/c

szólóban 2. hely Szűcs Teréz 5/a

hangszerek kategória osztott 1. hely 5/a Cseri Veronika, Csíkszentmihályi Lenke, Klausz Petra, Mészöly  Dóra 6/b osztály Baján Veronika, Marik Márta, Mészöly Nóra


A Föld napja vetélkedön

3. helyet ért el a Csiga című munkával ( természetművészeti alkotás ) a 6/a osztályból: Veres Mónika, Lengyel Dominika, Erdélyi Zsófia, Bartha Rozália, Kámory Vilma Emilia


Kistérségi Fejszámoló Verseny

1 évfolyam 1. Rónai Martin

2. Óvári Enikő

2. évfolyam 1. Fodor Benjamin

3. évfolyam 1. Ferencz Zsigmond

5. évfolyam 1. Hidegkuti Péter

6. évfolyam 1. Mihályi Bendegúz

8. évfolyam 3. Kupicz – Szabó Dániel


Kinizsi Futás ( Városi )

IV. korcsoport lány 3. hely Kocsis Ajna

1. hely Németh Szilvi

fiú    3. hely Szedlák Gellért

II. korcsoport lány 2. hely Heinrich Melinda

fiú 3. hely  Szedlák Kende

III. korcsoport fiú 2. hely Imre Mátyás

I.  korcsoport  fiú 3. hely Imre László


Országos Kötélugró Diákolimpia 2018. április 21-22 Győr 

II. helyezés: Dudás Boróka 3/c, Végi Boglárka 3/b

————————————————————————————–

I. hely formációs csapatverseny szabadon választott gyakorlat

III. hely összetett versenyszám – Dudás Boróka 3/c

– Végi Boglárka 3/b

– Szalai Nóra 4/b

– Pacor Kira 3/c

—————————————————————————————–

II. hely gyorsasági versenyszám – Szalai Nóra 4/b

——————————————————————————————-

III. hely gyorsasági versenyszám – Kocsis Ajna 7/a


Bendegúz nyelvtan megyei verseny

Felkészítő tanár : Polányi Éva

Nagy Eliza 4. hely

Mozaik 5-6 osztályos irodalom versenyen országos 21. hely

Arany János Titok országos magyar verseny 7. hely

Városi verseny Költészet napja Vörös Kolos 3. hely


Bendegúz Tudásbajnokság országos döntő

5. hely Horváth- Varga Márton 5/a


Harmatcsepp Katolikus Iskolák országos versenye

Felkészítő tanár: Tolonics Erika

I. hely Darvas Zselyke 2/b

II. hely Darvas Bianka 4/b

V. hely Georgi Lilla 4/a


Egyházmegyei Hittanverseny

Felkészítő tanár: Tolonics Erika

IV. hely Darvas Bianka, Hönich Csongor, Mitró Flóra, Kalanovits Márton

VI. hely Darvas Boróka, Csókay Júlia, Gyürk Zsigmond, Vass Regő


Hajdu-Bihar megyei Tudományos Ismeretfejlesztő Társulat

Országos levelező tanulmányi meseírás versenyén

III. hely Bojti Flóra 3/c