Versenyeredmények 2018- 2019. tanév


Népdal-éneklési Verseny

Felkészítő tanár: Kalmanovitsné Dévai Anikó

1-2 o. Szóló

 I. Jakab Lili 2/a

 II. Biró Emma1/b

       Kalmanovits Luca 1/a

 III. Sipos Janka 1/a

Csoport

 II. Harmathy Júlia 2/b

     Batka Réka 

III. Halper Mária 2/b

        Lovas Livia

3-4 o. Szóló

 I. Gergely Anna 4/a

 II. Mitró Flóra 4/a

      Darvas Zselyke 3/b

 III. Krisztián Lora 3/a

Csoport

 I. Mocskonyi Karolina 3/b

     Balogh Anna 

     Szinfónia 4/b

 II. Tankcsapda Fonódi Dezső, Veres Botond, Török Bendegúz, Drozdik Dániel 4/b

       Rózsaszirmok 4/c

 III. Virágszálak 4/c

        Fecskék Szabó Anna Mária, Aba Krisztina, Hauser Veronika 4/a


Népdal-éneklési verseny

Felkészítő tanár: Csikszentmihályi Rita

Szóló kategória: felsős

 I. hely Szűcs Teréz 6/a

 II. hely Dömötör Emma 6/c

                Jakabos Nóra 5/b

 III. hely Darvas Boróka 6/a

Doó kategória:

  I. hely Dömötör Emma 6/c

               Szebeni Kamilla 6/c

               Baján Veronika 7/b

               Mészöly Nóra

 II. hely Jassó Ignác 7/b

               Jobbágy Szabolcs 7/b

Csapat kategória:

 I. hely 6/c

Barna Csenge, Dávid Magdolna, Dömötör Emma, Heinrich Melinda, Kiss Flóra, Németh Enikő, Szebeni Kamilla, Toldi-Szabó Tamara

II. hely 6/a

Csikszentmihályi Lenke, Csókay Júlia, Darvas Boróka, Mitró Luca

 III. hely 5/a

Baranyai Borbála, Jobbágy Borbála, Patocskai Mira


Hódítsd meg a biteket országos informatikai verseny

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

Iskolai sorrend: Benjamin kategóriában

1. Méri Levente országos 4. hely

2. Horváth-Varga Márton országos 7. hely

3. Mitró Luca

Kadét kategóriában 7-8 osztály

1.Borsos Zsófia

2. Jassó Ignác

3. Mihályi Bendegúz


Kids Országos Minitramp Döntő

I-II. korcsoport fiú csapat

III. hely: Stibrányi Kornél, EL Koulai Gergő, Sárközi Ambrus, Vetési Dénes, Halper György, Köpe Andor

 I. hely: Kéri Mihály Ferenc, Wildner Zalán, Kocsis Vince, Veres Botond, Nagy Attila, Komáromi Zenke

II. korcsoport lány csapat

III. hely: Szabadós Dóra, Gergely Lilla, Biró Hanna, Németh Rozina, Komáromi Villő, Felyérdy Lola

III-IV. korcsoport lány csapat

IV. hely: Lentulay Anna, Zatykó Timea, Tivorán Orsolya, Szűcs Teréz, Cseri Veronika

III-IV. korcsoport fiú csapat

I. hely: Bareith Sebestyén, Berta Márton, Hidegkuti Péter, Lengyel Dániel, Biró Máté, Banna Boldizsár, Jobbágy Szabolcs


Kids Országos Minitramp Verseny Egyéni

I. Wildner Zalán

I. Barna Boldizsár

II. Kocsis Vince

III. Veres Botond

III. El Koulali Gergely

5 arany, 2 ezüst, 4 bronz éremmel Iskolánk volt a legsikeresebb csapat az országos döntőben


München: Német Kötélugró Bajnokság

felkészítő tanár: Lengyel Ibolya

5 ország 26 versenyzője közül:

I. hely: Pálmai Laura 5/a  30mp gyorsasági versenyszám

I hely: Pálmai Laura 5/a   180mp gyorsasági versenyszám


Városi idegennyelvű versmondó verseny, német nyelvből

felkészítő tanár: Szabóné Szigetközi Enikő

I. hely: Zeke András 7/b

 II. hely: Gérecz Botond 6/c

 III. hely: Dömötör Emma 6/c


Országos Egyköteles Szövetségi Verseny Pécs

felkészítő tanár: Lenyel Ibolya

 III. hely: Pálmai Laura 5/a 30 mp gyorsasági versenyszám


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 

felkészítő tanár : Sarkócyné Domozi Szilvia

térségi forduló

I. hely és országos döntőbe jutott: Tarján Emma, Tóth Flóra, Fodor Benjamin, Váradi András 3/b

IV. hely: Aba Ákos, Jassó Ignác, Mihályi Bendegúz, Váradi Botond 7/b


Bolyai Matematikai Csapatverseny Észak Pest Megyei Forduló

felkészítő tanár : Sarkócyné Domozi Szilvia

IV. hely : Tarján Emma, Fodor Benjamin, Váradi András, Solymosi Benedek 3/b

felkészítő tanár: Jakab Andrea

XI. hely: Horváth-Varga Márton, Mosolygó Ágoston, Tardy Máté, Vadászy Ádám 6/a

XIII. hely: Könye Kamilla, Patocskai Fanni, Takács Luca, Vörös Eszter 8/b

felkészítő tanár: Belloni Andrea

XV. hely: Dudás Boróka, Kovács Ágnes, Méri Veronika 4/c


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Észak Pest Megyei forduló

felkészítő tanár: Garamhegyi Edit

XV. hely: Varga Csongor, Borsos Zsófia, Mészöly Nóra, Novák Zsófia 7/b

felkészítő tanár : Sarkócyné Domozi Szilvia

XVI. hely: Balogh Emma, Darvas Zselyke, Baka Júlia, Háromszéki Hanna 3/b

felkészítő tanár: Némethné Csala Csilla

IX. hely: Déri Ágoston, Horváth-Varga Márton, Tardy Máté, Vadászy Ádám 6/a

felkészítő tanár: Kéri Péterné

X. hely: Heinrich Melinda, Nagy Erika, Németh Enikő, Barna Csenge 6/c