Korszerűsítés

Kedves Szülők!

Örömmel értesítem Önöket, hogy nyáron elkezdődhet iskolánk épületének bővítése, korszerűsítése.

Az építkezés két ütemben történik.

1.Ütem: 2022. június 16. – augusztus 22.-ig tart, ahol az iskolánk főbejáratánál lévő helységek kerülnek átalakításra. Itt zsibongó lesz kialakítva, ahol nemcsak kisebb közösségi programjainkat tudjuk majd megvalósítani, hanem lehetőség lesz egy kényelmesebb várakozásra, gyülekezésre. Itt kap helyet a táncoktatás és kóruspróba is.

A nyári szünetben készül el az új lépcsőház, amely a kistornaterem tetőterében elhelyezett új tanáriba fog vezetni.

2. Ütem: 2022. augusztus 22. – 2023. május 31. között öltözőivel együtt megújul a kistornaterem, és a tetőtérben elkészül azúj tanári, csoportszobák és irodák.

Az I. ütemhez az iskola főbejáratánál és lépcsőházhoz közeli termeket, tanárit, irodákat, kistornatermet június 15-ig kell kiüríteni. Az idő rövidsége miatt ez nagy feladat, ezért szeretnénk ehhez segítséget kérni a kedves szülőktől. Aki június 14-én akár csak egy órára is el tudna jönni, kérem az alábbi linken elérhető táblázatba június 7-ig jelezze.

Mi tanárok is folyamatosan pakolunk, de nagyon megköszönünk minden segítséget.

Tájékoztatom a kedves szülőket, hogy június 16-án a főbejáratnál lévő területet átadjuk a kivitelezőnek, így ügyintézés miatt csak a hátsó kaput lehet használni!

A titkárság és a vezetők átmenetileg a kápolna előtti teremben kapnak helyet.

A nyári szünetben az iskola zárva tart, de július 6-án és augusztus 3-án 9:00 – 12:00 óra között ügyeletet tartunk.

Az iskola tantestülete nevében köszönöm a segítséget!

Reméljük, hogy augusztus 22-én az elkészült termek berendezéséhez hasonló levéllel kereshetem meg Önöket!

Üdvözlettel:

Bukovszkiné Csoba Zsuzsa

igazgató, köznevelési szakértő
Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szentendre, Bajcsy-Zs. út 4.
tel:06-20-2794292
e-mail:szentandrasisk@gmail.com