Elsőáldozás

Iskolánk negyedikesei október 5-én, szombaton voltak elsőáldozók. Így az előtte lévő péntek az első gyónás alkalma volt.

Az iskola udvarán áldották gyermekeiket a szülők. Majd meghitt szentmisét celebrált György atya, melynek során kiosztotta a gyermekeknek a szentséget. Ezt követően az iskola ebédlőjében agapén vettek részt elsőáldozóink.

Köszönettel tartozunk Tolonics Erika néni hitkotatónknak, aki felkészítette idén is gyermekeinket erre a fontos eseményre. Aki mindig mosolygós lelkülettel viszonyul tanítványaihoz. És György atyának, aki a szentségeket kiosztotta tanulóink számára és lelki vezetője iskolánknak.