Széchenyi logó
Szent András Iskola | 2000 Szentendre Bajcsy-Zs. u. 4. | +36 26 310-528 | szentandras@freemail.hu
Szent András Óvoda | 2000 Szentendre Bükköspart 29/B | +36 26 311 608 | andrasovi@gmail.com

Versenyeredmények 2023-2024. tanév

HEBE német projektverseny Hallo Sommer

Országos levelező verseny

csapatverseny

I.hely Rósa Mária Rita – Tuczai Dalma 5.c

I.hely Laczkó Márton – Laczkó Péter 5.c

Egyéni

I.hely Bognár Gergő 5.c

II.hely Póka Kinga Mira 5.c

III.hely Pintér Anna 5.c

Felkészítő Tanár: Dócziné Szabados Eszter


Bólyai Matematika csapatverseny

megyei forduló

IV.hely „Olcsó párizsik”:  Pintér Anna – Pluzsik Zsuzsanna – Márton Nóra – Vadász Vilma 5.c

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

III.hely „Bongók”:  Varga-Bozsai Fruzsina – Varga-Bozsai Regina – Nagy Annamária – Kunfalvi Janka 6.a-b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa

III.hely „Szivárványos csigabigák”:  Halper Mária – Óvári Enikő – Rónay Martin – Vetési Dénes 7.b

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

VI.hely „Alfa”:  Asszonyi Emília – Havadtői Zselyke – Kalmanovits Luca – Sipos Janka 6.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

IX.hely „Mignonok”:  Szilas Gréta – Szebeni Franciska – Gizella Virág 4.a

Felkészítő tanár: Jánosi Kádár Boglárka

XI.hely „Fényévek”:  Varga Lilla – Tóth Boldizsár – Horváth-Hegyi Jakab – Fodor Soma 3.a

Felkészítő tanár: Páljános Erika

XXII.hely „Bajnokok”: Balog-Szabó Luca – Halper Margit – Balázs István – Bódog Dániel 3.b

Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

XIV.hely „Nyerő Négyes”:  Kékesi-Kovács Tímea – Kunfalvi Berta – Mészáros Sarolta – Richter Ákos 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

XXXVI.hely „Számoló medúzák”:  Folkmann Dénes – Salacz Sebestyén – Sárközi Sebestyén 4.b

Felkészítő tanár: Jánosi Kádár Boglárka

LVI.hely „Logikus mókusok”:  Tóth-Kránitz Elza – Takács Kamilla – Laponyi Kristóf – Szabó Csanád 4.b

Felkészítő tanár: Jánosi Kádár Boglárka

LXXIV.hely „Számkirályok”:  Sipos Jakab – Kolozs Benedek – Jónai Márton – Varga-Bozsai Áron 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

XXI.hely „Magyar kolbászok”:  Hargitay Dávid – Dorn Ábel – Horváth-Páhi Balázs – Kalmanovits Bence 5.b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa

CXIII.hely „Büdössajt 13”:  Mező Nimród – Németh Gergő – Galambos Buda – Pintér Mátyá 5.c

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa, Jakab Andrea

CXVIII.hely „Kolibrik”:  Hidegkuti Sára – Előházi Emma Ágnes – Meisel Anna – Meisel Eszter 5.a

Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla

CXXXV.hely „Kávédarálók”:  Mocskonyi Magdolna – Csaba Zsófia – Ivanics Viola – Gyulai-Gaál Zsuzsa 5.b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa

CXXXVI.hely „Helikopáter 4393”:  Bognár Gergő – Rósa Mária – Tuczai Dalma – Sebő Zsófia 5.c

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

CXXXIX.hely „Csipet csapat”:  Kálló Anna – Kovács Botond András – Ránki Mihály – Virág Lőrinc 5.a

Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla

LIII.hely „Nincsnév”:  Horváth-Varga Boglárka – Horváth -Varga Zsófia – Munkácsi Julianna – Czakó Lili 6.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

LXXV.hely „Körte”:  Gizella Soma – Farkas Bernát – Kulcsár Olivér 6.b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa

C.hely „Halloványok”:  Bellus Bálint – Imre Péter – Gubicza Ákos – Baján Szeráf 6.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

CII.hely „Életképtelenek”:  Gánicz László – Hadnagy Gergely – Kiss Tamás – Szabó Mátyás 6.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

LIII.hely „Kopferek”:  Gulyás Gergely – Kaszap Sámuel – Váradi Vajk – Zámbó-Jármy Kristóf 7.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

XXII.hely „Tengeri cék”:  Greschik Lilla – Havadtői Kincső – Torvaji Bíborka 8.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

XXX.hely „Unikornisok”:  Gúnya Panna – Fóris Eszter – Máté Rebeka 8.b

Felkészítő tanár: Jakab Andrea


Országos Egyéni és Egyköteles Kötélugró Bajnokság

országos forduló

II. hely Kis Viktória – Kunfalvi Janka 6.b

III. hely Kis Viktória – Kunfalvi Janka 6.b

V. hely Somogyi Ivett – Bányász Hanga 5.c

IV. hely Mészáros Hanna – Praczkó Panka 3.b

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya


Városi angol-német szavalóverseny

városi forduló

Páros kategória

I. hely Molnár Luca – Dukai Brigitta 6.b

Felkészítő tanár: Dr. Szabóné Szigetközi Enikő

különdíj Végh Simon – Márton Nóra 5.a – 5.c

Felkészítő tanár: Dócziné Szabados Eszter

Egyéni kategória

III.hely Ránky Mihály 5.a

II. hely Vadász Berta 7.a

II. hely Háromszéki Hanna 8.b

Felkészítő tanár: Dr. Szabóné Szigetközi Enikő


Egyházmegyei Nyelvi Szavalóverseny

Megyei forduló

Angol nyelv

I. hely Kalmanovits Bence 5.b

IV. hely Kutasi Anna Orsolya 6.a

V. hely Kerkay Rebeka Szabina 7.b

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

VII. hely Balogh Levente 8.a

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

Német nyelv

II. hely Ránki Mihály 5.a

III. hely Kunfalvi Janka 6.b

IV. hely Háromszéki Hanna 8.b

Felkészítő tanár: Dr. Szabóné Szigetközi Enikő

II. hely Vadász Berta 7.a

Felkészítő tanár: Dócziné Szabados Eszter


Városi helytörténeti verseny

Városi forduló

III. hely Asszonyi Emília 6.a

III. hely Kalmanovits Luca 6.a

III. hely Kulcsár Olivér 6.b

III. hely Mészáros Gáspár 6.b

III. hely Bászler Miklós 7.b

Felkészítő tanár:


Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

területi forduló

IX. hely Háromszéki Luca – Kunfalvi Janka – Nagy Annamária – Varga-Bozsai Fruzsina 6.b

Felkészítő tanár: Scramkó Péter

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

országos forduló

XXIX. hely Baka Júlia – Háromszéki Hanna – Kálmán Réka – Darvas Zselyke 8. b

Felkészítő tanár: Csala Csilla


Zrínyi Matematikaverseny

területi forduló

 .hely Hargitay Dávid 5.b

.hely Varga-Bozsai Fruzsina 6.b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa


Diákolimpia Vívás-Tőr csapatverseny

országos forduló

II. hely Horváth-Páhi Borka – Kádár Júlia – Tóth Sarolta 4.b – 5.a

 


Meseíró verseny

Iskolai verseny

I. hely Hidegkuti Sára 5.a

I. hely Daru Annamária 5.a

II. hely Ivanics Viola 5.b

III. hely Jónás Sarolta 5.c

Különdíj Meisel Eszter 5.a

Felkészítő tanár: Schramkó Péter


Szépolvasó verseny

Iskolai verseny

I. hely Végvári Magdolna 2.a

Felkészítő tanár: Soós Judit

II. hely Schrödl Aliz 2.b

Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

III. hely Szabó Villő 2.a

Felkészítő tanár: Soós Judit

I. hely Jónai Anna 3.a

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

II. hely Bagosi Lotár 3.b

II. hely Balázs István 3.b

Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

III. hely Varga Lilla 3.a

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

I. hely Lovas Péter 4.a

II. hely Sárközi Sebestyén 4.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

II. hely Fiedler Mátyás 4.b

III. hely Szász Bence 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia


Mesemondó verseny

Iskolai verseny

I. hely Borsos Noel 1.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

II. hely Tóth Áron 1.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

III. hely Folkmann Panna 1.b

Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

I. hely Szabó Lujza 2.a

Felkészítő tanár: Soós Judit

II. hely Lévárt Anna 2.b

Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

III. hely Pintér Mihály 2.a

Felkészítő tanár: Soós Judit

I. hely Bagosi Lotár 3.b

Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

II. hely Nagy-Sereg Ráhel 3.b

Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

III. hely Csereklye Ákos 3.a

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

I. hely Fiedler Mátyás 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

II. hely Takács Kamilla 4.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

III. hely Carbonell Mild Rebeka 4.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka


Bolyai Matematikaverseny

Írásbeli döntő – csapatverseny

LXII. hely Varga-Bozsai Fruzsina – Varga-Bozsai Regina – Nagy Annamária – Kunfalvi Janka 6.a-b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa

LXXXVII. hely Halper Mária – Óvári Enikő – Rónay Martin – Vetési Dénes 7.b

Felkészítő tanár: Jakab Andrea


Amfiteátrum Kupa

megyei forduló

IV. hely Laczkó Péter 5.c

Felkészítő tanár: Jakab Andrea


HEBE angol levelező verseny Famous People

országos forduló – csapatverseny

IV. hely Gyulai-Gaál Zsuzsanna – Fű Emese 5.b

IV. hely Georgi Ágoston – Dorn Ábel – Horváth-Páhi Balázs 5.b

V. hely Csaba Zsófia – Ivanics Viola 5.b

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

VII. hely Szakács Botond – Virág Lőrinc 5.b

VII. hely Kalmanovits Bence –  Nacsa Vilma – Kulcsár Kolos 5.b

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

XI. hely Bethlen Anna – Eszterhai Emma 5.b

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

XII. hely Pál Dániel – Pál Milos 5.b

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

I. hely Aknay Janka – Asszonyi Emília – Kalmanovits Luca 6.a

I. hely Bellus Bálint – Szabó Mátyás 6.a

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

II. hely Horváth-Varga Zsófia – Horváth-Varga Boglárka – Czakó Luca 6.a

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

XIV. hely Havadtői Zselyke – Varga- Bozsai Regina 6.a

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

III. hely Halmi Ani – Greschik Lilla – Torvaji Bíborka 8.a

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

VI. hely Krisztián Lora – Varga Júlia – Pál Borka 8.a

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

XLIII. hely Hagymási Dóra – Óvári Enikő – Kovács-Vojnits Léna 7.b

Felkészítő tanár: Horváth-Vargáné Ijjas Dóra

Egyéni 

III. hely Váradi Vajk 7.b

Felkészítő tanár: Tóth Eszter


HEBE német levelező verseny Berümte Leute

országos forduló – csapatverseny

V. hely Háromszéki Luca – Kunfalvi Janka 6.b

V. hely Varga-Bozsai Fruzsina – Őze Luca 6.b

VI. hely Baka Ágota – Rozsi Tímea 6.b

II. hely Szentkirályi – Tóth Réka – Poós Borbála 6.b

III. hely Lovas Milán – Kulcsár Olivér 6.b

V. hely Gizella Soma – Kemenes Bálint 6.b

VII. hely Dukai Brigitta – Kis Viktória – Póti Laura 6.b

Felkészítő tanár: Szabóné Szigetközi Enikő

Egyéni 

III. hely Nagy Annamária 6.b

Felkészítő tanár: Szabóné Szigetközi Enikő


Országos német verseny 7-8. évfolyamosoknak

országos forduló – csapatverseny

I. hely Baka Júlia – Háromszéki Hanna – Gúnya Panna – Kálmán Réka 8.b

Felkészítő tanár: Szabóné Szigetközi Enikő

XV. hely Baján Rita – Sima Gábor – Szabados Dóra – Vadász Berta 7.a

XXII. hely Darvas Zselyke – Ignácz Janka – Kocsis Vince – Máté Rebeka 8.b

Felkészítő tanár: Dócziné Szabados Eszter


Nyelvész verseny Tudásbajnokság

megyei forduló

I. hely Baka Júlia 8.b

VI. hely Darvas Zselyke 8.b

Felkészítő tanár: Némethné Csala Csilla

X. hely Kékesi-Kovács Tímea 4.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

XI. hely Gizella Virág 4.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

XV. hely Balogh-Szabó Luca 3.b

Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

XVI. hely Sárközi Sebestyén 4.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

XXIV. hely Szabó-Lilla Róza 2.a

Felkészítő tanár: Soós Judit


Megyei matematika verseny

vármegyei forduló

I. hely Fodor Soma 3.a

Felkészítő tanár: Páljános Erika

VII. hely Horváth-Hegyi Jakab 3.a

IV. hely Virág Lőrinc 5.b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa


Zrínyi É-Pest vármegye

vármegyei forduló – egyéni

III. hely Fodor Soma 3.a

Felkészítő tanár: Páljános Erika

csapatverseny

III. hely Hargitay Dávid – Laczkó Péter – Pluzsik Zsuzsanna – Soltész Milán 5.b-c

Felkészítő tanár: Jakab Andrea és Bukovszkiné Csoba Zsuzsa


MATEKÁSZ

vármegyei forduló

I. hely Hargitay Dávid 5.b

Felkészítő tanár: Bukovszkiné Csoba Zsuzsa