Széchenyi logó
Szent András Iskola | 2000 Szentendre Bajcsy-Zs. u. 4. | +36 26 310-528 | szentandras@freemail.hu
Szent András Óvoda | 2000 Szentendre Bükköspart 29/B | +36 26 311 608 | andrasovi@gmail.com

Versenyeredmények 2019-2020

Iskolai alsós népdaléneklési verseny

Felkészítő tanár: Kalmanovitsné Dévai Anikó

1.-2. osztály, SZÓLÓ kategória: 

  1. Ásztai Podmaniczky Johanna  1. a
  2. Galambos Buda   1. c
  3. Darvas Lukács     2.b

1.-2. osztály CSOPORTOS kategória:

  1. Asszonyi Emília, Kalmanovits Luca    2.a
  2. Csaba Zsófia, Horváth-Hegyi Fülöp, Selmeczi Máté, Mocskonyi Magdolna, Jávorszky Júlia, Kalmanovits Bence 1. b
  3. Sipos Janka, Havadtői Zselyke   2.a

3. – 4. osztály SZÓLÓ kategória

  1. Horváth – Hegyi Villő   3. a
  2. Darvas Zselyke    4.b
  3. Wildner Boglár   3.a

3. – 4. osztály CSOPORTOS kategória

  1. Juhász Lívia – Óvári Enikő  3.b
  2. Balogh Emma – Tóth Flóra   4.b
  3. Katona Petra  – Szikszó Krisztina – Balla Réka   3.b

 

Iskolai felsős népdaléneklési verseny

Felkészítő tanár: Csikszentmihályi Rita

SZÓLÓ kategória:

  1. Richter Lilla   5.b
  2. Jakab Nóra   6.b

2. Csizmazia Zselyke  5.a

3. Szűcs Teréz  7.a

3. Darvas Boróka  7.a

ÉNEK-KETTŐSÖK:

  1. Bisley Boglárka – Gergely Anna  5.a
  2. Gallai Anna  – Richter Lilla   5.b
  3. Baranyi Borbála – Németh Ágnes  6.a

3. Jassó Ignác – Jobbágy Szabolcs   8.b

CSOPORTOS kategória:

  1. 7.a-s lányok: Borsos Julianna, Cseri Veronika, Csíkszentmihályi Lenke,Csókay Júlia, Darvas Boróka, Jung Lili,Kutasi Linda, Mészöly Dóra, Mitró Luca, Szűcs Teréz
  2. Csíkszentmihályi Lenke, Csókay Júlia, Darvas Boróka, Mitró Luca,  7.a
  3. Drozdik Dániel, Kalmanovits Márton, Török Bendegúz, Veres Botond, 5.b

 

Egyházmegyei nyelvi szavalóverseny

  1. Nguyen Hoong – Yen My   7.b

3. Bartha Rozália   8.a

3. Mitró Flóra   5.a

 

 BOLYAI Matematika csapatverseny megyei forduló

4. évfolyam:

5. hely  BAJNOKOK csapata:  Tarján Emma, Horváth-Varga Dániel, Fodor Benjámin, Váradi András

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia 

 7. évfolyam:

3. hely RECIPRÓKÁK csapata: Horváth-Varga Márton, Tardy Máté, Barna Boldizsár, Torvaji László

Felkészítő tanár:  Jakab Andrea és Sághi Cseperke

8. évfolyam:

5. hely  BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ csapata: Gyürk Zsigmond, Mihályi Bendegúz, Váradi Botond, Szarkowicz Ábel,

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

 

Pilismaróti Ének Ünnepe

Eredményesen szerepelt: Rónay Martin, Fortolóczky Sára, Szakács Édua  3.b 

Zsűri dicséretét kapta: Dömötör Emma 7.c

 

Megyei Matematikaverseny döntőjébe jutott

  • Lengyel Áron 3.a
  • Fodor Benjámin  4.b
  • Tarján Emma  4.b
  • Horváth – Varga Márton 7.a
  • Mihályi Bendegúz  8.b

Felkészítő tanáraik: Páljános Erika, S. Domozi Szilvia, Jakab Andrea, Sághi Cseperke

 

Városi helytörténeti verseny

2. helyezett : Csíkszentmihályi Lenke, Csókay Júlia, Dlauchy Fülöp, Ecsedi Andor, Mosolygó Ágoston, Takács Keve, Tardy Máté, Salacz Bálint,

Felkészítő tanár: Nagy Anna

BOLYAI anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

  1. hely: Darvas Zselyke, Tarján Emma, Fodor Benjámin, Váradi András  4. osztályos tanulók

Felkészítő tanító: S. Domozi Szilvia

2. hely: Baka Júlia, Balogh Emma, Kálmán Réka, Tóth Flóra    4. osztályos tanulók

Felkészítő tanító: S. Domozi Szilvia

6. hely: Horváth-Varga Márton, Tardy Máté, Mosolygó Ágoston, Ecsedy Andor   7. osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Némethné Csala Csilla

 

Hódítsd meg a biteket! Országos informatikai verseny “KADET” kategória

  1. hely: Horváth-Varga Márton 7.a osztály

5. hely: Mihályi Bendegúz és Varga Csongor 8.b osztály

Felkészítő tanár: Császár Csaba

 

Házi magasugró verseny  4. osztály

LÁNYOK:    1. hely: Kemenes Viktória  4.a

2. hely: Vadászy Dóra    4.a

3. hely: Baka Júlia     4.b

FIÚK:       1. hely: Kocsis Vince    4.b

2. hely:   Komáromi Zente  4.a

3. hely:  Haris Hunor   4.a

Felkészítő tanítók: Cs. Lendvai Magdolna és S. Domozi Szilvia

Házi magasugró verseny  5.- 6. osztály

LÁNYOK:    1. hely: Gyürk Ilona  6.a

2. hely: Pálmai Laura    6.a

3. hely: Solymosi Róza    6.b

FIÚK:       1. hely: Rónay Lénárd   6.a

2. hely:   Szórás Máté 6.a

3. hely:  Veres Botond  5.b

Felkészítő tanár: Sergő Virág

 

Házi magasugró verseny  7. 8. osztály

LÁNYOK:    1. hely: Lentulay Anna 8.a

2. hely: Munkácsi Réka  8.a

3. hely: Csíkszentmihályi Lenke  7.a

FIÚK:       1. hely: Gyürk Zsigmond  8.a

2. hely:   Baranyi Botond  8.a

3. hely:  Bareith Sebestyén 7.a

Felkészítő tanár: Sergő Virág

 

Területi Diákolimpia asztalitenisz  II: kcs.

LÁNYOK:    1. hely: Pintyőke Anna   5.c

2. hely: Dudás Boróka  5.c

3. hely: Bíró Hanna   5.b

FIÚK:       1. hely: Falvay Pál  5.c

2. hely:   Csíkszentmihályi Csaba  5.a

Felkészítő tanár: Sergő Virág

 

Országos Szövetségi egyéni és páros kötélugró bajnokság PÉCS

  1. hely:  Dudás Boróka 5.c   és Végi Boglárka 5.b  páros dupllázás 2x30mp.

1. hely:  Dudás Boróka 5.c   és Végi Boglárka 5.b összetett versenyszám gyerek korcsoportban

Serdülő korcsoport:

1. hely: Pálmai Laura  6.a  30 mp. gyorsasági versenyszám

5. hely:  Kerényi- Kovács Hanna 5.b és Szalai Nóra  6.b  páros szabadon választott gyakorlat

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya

 

Városi vers- és prózamondó verseny angol és német nyelvből

angol nyelv 7. évfolyam:

hely: Nguyen Hoong Yen My  7.b

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

német nyelv 6. évfolyam:

2. hely: Szalai Nóra  6.b

3. hely:  Szűcs Eszter és Nagy Rozália  6.b

német nyelv 7. évfolyam:

  1. hely: Jung Lili és Mitró Luca  7.a.
  2. hely: Dömötör Emma  7.c
  3. Kutasi Linda és Cseri Veronika  7.a

Felkészítő tanárok: Dóczi Eszter és Szigetközi Enikő

 

Megyei Diákolimpia asztalitenisz sportág, II. kcs.

3. hely: Pintyőke Anna  5.c

4. hely:  Falvay Pál   5.c

Felkészítő tanár: Sergő Virág

 

Alsós meseíró verseny:

  1. hely: Balogh Emma  4.b
  2. Tarján Emma 4.b és Horváth-Hegyi Villő  3.a
  3. Baka Júlia  4.b   és  Hőnich Réka  3.a

Felkészítő tanítók:  Kézdyné Láng Erzsébet és S. Domozi Szilvia

 

Mesemondó verseny iskolai forduló

 1.– 2. évfolyam:

  1. hely: Kalmanovits Bence,  1.b   Pintér Anna   1.c
  2. hely: Hidegkuti Sára,  1.a   Havadtői Zselyke  2.a
  3. hely: Virág Lőrinc,  1.b   Pluzsik Zsuzsa  1.c

Felkészítő tanítók:  P. Péter Kamilla, Libárdi Henriett, Bertók Péterné, Petrovicsné V. Viktória

3. -4. évfolyam:

1. hely: Czuppon Bercel  4.b

2.hely: Vadász Berta,  3.a  Nagy-Seregi Sámuel,  3.b

3.hely: Galler Sára  4.a

Felkészítő tanítók: Kézdyné Láng Erzsébet, Csányi Lászlóné, Budai Zsófia, S. Domozi Szilvia

 

Országos Bolyai anyanyelvi csapatverseny 

XIV. hely:  Darvas Zselyke, Tarján Emma, Fodor Benjámin, Váradi András  4. osztályos tanulók

Felkészítő tanító: S. Domozi Szilvia

 

Megyei Matematikaverseny döntő

  1. hely: Tarján Emma 4.b
  2. hely: Fodor Benjámin 4.b és Mihályi Bendegúz  8.b
  3. Horváth – Varga Márton 7.a

Felkészítő tanár: S. Domozi Szilvia, Jakab Andrea, Sághi Cseperke

 

Minitramp Országos Verseny

  1. hely:  I.-II. kcs. fiú:  Komáromi Zente, Kéri Mihály, Kocsis Vince, Sárközi Ambrus, Vetési Dénes,
  2. hely:  I.-II. kcs. fiú:  Kis Samu, El Koulali Gergő, Stibrányi Kornél, El Koulali Ádám, Barna Márton

4. hely:  III.-IV. kcs. lány: Kutasi Linda, Tivorán Orsolya, Zatykó Tímea, Lentulay Anna,

  1. hely: III.-IV. kcs. fiú: Barna Boldizsár, Jobbágy Szabolcs, Lengyel Dániel, Bareith Sebő, Veres Botond,

3. hely: III.-IV. kcs. fiú: Köpe Andor, Nagy Attila, Haris Hunor, Baranyi Botond,

2. hely: csapat I.-II. kcs. lány: Szabados Dóra, Hőnich Réka, Fejérdy Lola, Bíró Hanna

EGYÉNI VERSENY:

  1. hely: Komáromi Zente
  2. hely: Barna Boldizsár
  3. hely: Fejérdy Lola és Kéri Mihály

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

 

HEBE Országos levelezőverseny – angol csapatverseny

11. hely: Andrásfalvy Sára, Bokory Borbála, Angeli Léna, Molnár Zoé, 6.a

10. hely:  Bartha Rozália, Gál Brigitta, Gál Dorottya, Novák Zsófi   8.a

Felkészítő tanárok: Tóth Eszter és Benedek Judit

 

Pest Megyei Könyvtár rajzpályázata: “A jövő könyvtára”

  1. hely: Mitró Márk és Eszterhai Botond   3.a

3. hely: Baján Rita  3.a is

Felkészítő tanító: Páljános Erika

 

Pest megyei Diákolimpia kézilabda sportág

4. hely:  III. kcs:  Mitró Luca 7.a, Solymosi Róza 6.b, Szalai Nóra 6.b, Varga Enikő 6.b, Dávid Magdolna 7.c, Szebeni Kamilla 7.c, Kovács Ágnes 5.c, Török Lotti 5.c, Dorn Ágnes 5.b

Felkészítő tanár: Sergő Virág

 

Megyei Diákolimpia párbajtőr

III. kcs. egyéni, lány:

8. hely: Stringovics Anna 7.b

Felkészítő tanár: Sergő Virág

 

Országos Egyköteles Szövetségi Csapatbajnokság  SZOLNOK

2. hely összetettben (4 versenyszám alapján) serdülő korcsoport

Dudás Boróka 5.c, Kerényi-Kovács Hanna  5.b, Szalai Nóra  6.b, Végi Boglárka, 5.b

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya

 

Torna Diákolimpia országos elődöntő

I. korcsoport:  7. hely:  Sebő Márton, El Koulali Gergő, Török Márton, Szabó Barnabás, Selmeczi Máté, Sárközi Vince

II. korcsoport: 4. hely: Komáromi Zente, Wildner Zalán, Sárközi Ambrus, Kocsis Vince, Kéri Mihály, Vetési Dénes,

III.-IV. korcsoport: 4. hely: Baranyi Botond, Barna Boldizsár, Jobbágy Szabolcs, Lengyel Dániel, Bareith Sebő, Veres Botond

A II. és a III.-IV. korcsoport bejutott az országos döntőbe.

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

 

KIDS Országos tornaverseny

I. korcsoport: 2. hely: Sebő Márton, El Koulali Gergő, Barna Márton, Szabó Barnabás, Selmeczi Máté, Sárközi Vince

II. korcsoport: 1. hely: Komáromi Zente, Wildner Zalán, Sárközi Ambrus, Kocsis Vince, Kéri Mihály,

II. korcsoport:  3. hely: Stibrányi Kornél, Haris Hunor, Vetési Dénes, Kis Samu

III.-IV. korcsoport: 1. hely:  Barna Boldizsár, Jobbágy Szabolcs, Lengyel Dániel, Bareith Sebő, Veres Botond

Wildner Zalán és Bareith Sebő az egyéni összetett versenyben III. helyezést értek el.

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

 

Városi helytörténeti vetélkedő

  1. hely:  Csókay Júlia, Takács Keve, Mosolygó Ágoston, Ecsedy Andor, Dávid Magdolna, Dömötör Emma, Szebeni Kamilla

Felkészítő tanár: Nagy Anna

 

“Írj egy verset az egészséges táplálkozásról!” címmel Szatmári Ízek országos versíró pályázata

Különdíj: Bányász Hanga 1.c; Márton Nóra 1.c; Vadász Vilma 1.c

Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla