Büszkeségeink

Szeretettel gratulálunk kollégánknak, aki
Szentendre Város Testnevelési és Sport díj kitüntetését vehette át: Lengyel Ibolya és a Kenguru Kötélugró Diáksport Klub
Nagyon büszkék vagyunk tanítványainkra is, akik:
a „Jó tanuló, jó sportoló” kitüntető cím felső tagozatos kategória nyertesei Horváth Jázmin Anna és Horváth Menta Mária 7.b osztályos tanulók

Benedek Judit , „Az internet veszélyeiről és a biztonságos internet használatáról” című eTwinning nemzetközi projekt munkáért nemzetközi minősítést kapott és Európa egyik legjobb projektje lett.
A projekt részletei megtekinthetőek:

Gratulálunk Juditnak és a 8.a osztály tanulóinak!

Pályázat digitális eszközökkel támogatott pedagógiai projekt(ek)et vagy online oktatási jó gyakorlatot megvalósító PEDAGÓGUSOK számára

3. helyen végzett Benedek Judit, a szentendrei Szent András Katolikus Általános Iskola pedagógusának “Drina, an iconic woman” c. projektje.

A Digitális Témahét 2021 pályázat nyertesei

A projektről bővebben:

Sok szeretettel gratulálunk Juditnak!

„Szentendreiek a csúcson”

Szentendre Város Önkormányzata két éve indította útjára ‘Szentendreiek a csúcson’ című kampánysorozatát. Hagyományteremtő szándékkal plakátsorozatot teremtett azzal a céllal, hogy a havonta kikerülő sikeres , köztünk élő szentendreieket ábrázoló molinó a város több pontján  hirdesse, és így minél többen szerezzenek tudomást azokról, akikre méltán lehet büszke a város minden lakója.

A két év alatt több egykori tanítványunk is elnyerte eredményeivel ezt a megtiszteltetést.

2017-ben:

2018-ban:

Mi is nagyon büszkék vagyunk Rátok!

Kötélugróink

Iskolánk volt diákjai, Hilbert Petra (10. osztályos) és Országh Adél (12. osztályos)  2019-ben az oslói Kötélugró Világbajnokságon I. helyezést értek el korcsoportjukban formáció gyorsasági versenyszámban.  Petra a páros versenyszámban is remekelt, a dobogó II. fokára állhatott.

2017-ben Petra megnyerte a városi ” Gyermek Lány Profi Sportoló” díjat.

2019-ben a „2019 Jó tanuló-Jó sportoló” díjat Országh Adélnak ítélte városunk a középiskolások kategóriájában.

Gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk volt tanítványainkra,  világbajnoki címükre, kiemelkedő sportteljesítményükre és kiváló tanulmányi eredményükre!

2016-2017-es tanév