Széchenyi logó
Szent András Iskola | 2000 Szentendre Bajcsy-Zs. u. 4. | +36 26 310-528 | szentandras@freemail.hu
Szent András Óvoda | 2000 Szentendre Bükköspart 29/B | +36 26 311 608 | andrasovi@gmail.com

Büszkeségeink

“Szentendreiek a csúcson”

Szentendre Város Önkormányzata két éve indította útjára ‘Szentendreiek a csúcson’ című kampánysorozatát. Hagyományteremtő szándékkal plakátsorozatot teremtett azzal a céllal, hogy a havonta kikerülő sikeres , köztünk élő szentendreieket ábrázoló molinó a város több pontján  hirdesse, és így minél többen szerezzenek tudomást azokról, akikre méltán lehet büszke a város minden lakója.

A két év alatt több egykori tanítványunk is elnyerte eredményeivel ezt a megtiszteltetést.

2017-ben:

2018-ban:

Mi is nagyon büszkék vagyunk Rátok!

Kötélugróink

Iskolánk volt diákjai, Hilbert Petra (10. osztályos) és Országh Adél (12. osztályos)  2019-ben az oslói Kötélugró Világbajnokságon I. helyezést értek el korcsoportjukban formáció gyorsasági versenyszámban.  Petra a páros versenyszámban is remekelt, a dobogó II. fokára állhatott.

2017-ben Petra megnyerte a városi ” Gyermek Lány Profi Sportoló” díjat.

2019-ben a “2019 Jó tanuló-Jó sportoló” díjat Országh Adélnak ítélte városunk a középiskolások kategóriájában.

Gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk volt tanítványainkra,  világbajnoki címükre, kiemelkedő sportteljesítményükre és kiváló tanulmányi eredményükre!

2016-2017-es tanév