Széchenyi logó
Szent András Iskola | 2000 Szentendre Bajcsy-Zs. u. 4. | +36 26 310-528 | szentandras@freemail.hu
Szent András Óvoda | 2000 Szentendre Bükköspart 29/B | +36 26 311 608 | andrasovi@gmail.com

Versenyeredmények 2021-2022. tanév

LÜK országos bajnokság döntő

V. hely Lovas Máté 5.a         Felkészítő tanár: Páljános Erika

IV. hely Fortolóczki Júlia 5.b        Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

 

Helytörténeti verseny I. forduló

I. helyezett Kalmanovits Márton 7. b

Richter Lilla 7. b

Dudás Boróka 7.c

Nagy Rozália 8.b

Pál Bence 8.a

Felkészítő tanár: Nagy Jánosné

 

Futóverseny Omszki-tó körül

Több diák is részt vett a versenyen különböző korosztályban.

1 kör:

I. hely Wéber Zara 6.b

III. hely Varga Bertalan 6.b

2 kör:

Angeli Márton 6.b

Baranyi Borbála, Mocskonyi Virág, Kerekes Zalán, Héder Márton, Berta Márton

Felkészítő tanár: Szőke Rita

 

Magasugró Gála

I. hely Barna Márton 3. a

III. hely Végh Simon Balázs 3.a

Felkészítő tanár: Csizmazia-Lendvai Magdolna

II.hely Lovas Milán 4.b

Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

 

Népdal éneklési verseny

Csoportos ének és duó kategória:

I. hely megosztva – Benes Boglárka, Gallai Emma, Gyürk Sarolta, Richter Hanna 5.a

– Máté Rebeka, Nagy Kadosa, Varga Emese 6.b

II. hely Balogh Emma, Darvas Zselyke 6.b

III. hely megosztva – Pintyőke Anna, Szakács Anna Virág 7.c

– Kalmanovits Márton, Török Bendegúz, Veres Botond 7.b

Szóló ének kategória:

I. hely Vass Zengő 6.b

II. hely Richter Lilla 7.b

III. hely megosztva – Darvas Zselyke 6.b

– Ignácz Janka 6.b

Különdíj: Jakab Lili 5.a

 

Országos Történelmi verseny

megyei fordulójába jutott:

I. hely Kun Gábor

II. hely Komáromi Csoma

Felkészítő tanár: Nagy Jánosné

 

Bolyai területi matematikaverseny

II. hely Márton Nóra, Nagy Boróka, Vadász Vilma 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

 

Bolyai területi magyar verseny

VI. hely Hidegkúti Sára, Előházi Emma, Bojti Zakariás 3.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

VII. hely Márton Nóra, Pluzsik Zsuzsanna, Vadász Vilma, Mező Nimród 3.c

Felkészítő tanár: P. Péter Kamilla

 

Iskolai Mesemondó verseny

1-2. osztály:

I. hely: Gallai Zsigmond 2.b        Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

II. hely: Bognár Júlia 1.b        Felkészítő tanár: Csányi Lászlóné

Fiedler Mátyás 2.b        Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

III. hely: Mező Bíbor 1.a        Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

Lovas Péter 2.a        Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

3-4. osztály

I. hely: Kalmanovits Luca 4.c        Felkészítő tanár: Bertók Péterné

Pintér Anna 3.c        Felkészítő tanár: P. Péter Kamilla

II. hely: Horváth-Varga Boglárka 4.c        Felkészítő tanár: Bertók Péterné

Galac Simon 4.b        Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

Pintér Mátyás 3.b        Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

III. hely: Meisel Anna 3.a        Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

Gyulai-Gaál Zsuzsa 3.b        Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

Bottlik Márton 3.c        Felkészítő tanár: P. Péter Kamilla

Különdíj: Kalmanovits Bence 4.c        Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

 

Iskolai Szépolvasó verseny

2. osztály:

I. hely Szász Bence 2.b        Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

Lovas Péter 2.a        Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

II. hely Fiedler Mátyás 2.b        Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

III. hely Salacz Sebestyén 2.a        Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

3. osztály:

I. hely Daru Annamária 3.a        Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

II. hely Kalmanovits Bence 3.b        Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

II. hely Pluzsik Zsuzsanna 3.c        Felkészítő tanár: P. Péter Kamilla

4. osztály:

I. hely Stibrányi Teodóra 4.a        Felkészítő tanár:  Bertók Péterné

II. hely Havadtői Zselyke 4.a        Felkészítő tanár: Bertók Péterné

III. hely Horváth-Varga Boglárka 4.a        Felkészítő tanár: Bertók Péterné

Szentkirályi-Tóth Réka 4.b        Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

 

Iskolai Meseíró Verseny

I. hely Varga-Bozsai Fruzsina 4.b        Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

II. hely Kékesi-Kovács Lilla 4.b        Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

III. hely Asszonyi Emília 4.a        Felkészítő tanár: Bertók Péterné

 

e-Hód Informatikai verseny

Kadét korcsoport:

III. hely Jobbágy Borbála 8.a

 

HEBE – Hello UK! angol projektverseny országos forduló

Csapatban:

IX. hely Nagy Panna – Óvári Enikő – Szakács Édua 5.b

XII. hely Lendvári Mihály – Rónay Martin – Virág Barnabás 5.b

XXI. hely Krisztián Lora – Torvaji Bíborka 6.a

Egyéni:

VI. hely Váradi Vajk 5.b

VIII. hely Vaprezsán Kristóf 5.b

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

 

HEBE – Hallo Deutschland – német projektverseny országos forduló

A0 – kezdő szinten:

VI. hely Szabados Dóra – Baján Rita – Bojti Lizi Gerda 5.b

VII. hely Sima Gábor – Zámbó-Jármy Kristóf – Kis Sámuel András – Kaszap Sámuel 5.b

IX. hely Benes Boglárka Dorottya – Gyürk Sarolta 5.b

X. hely Perneczky Panna – Jakab Lili – Hőnich Réka Andrea 5.b

XIII. hely Lovas Máté – Lengyel Áron – El Koulali Ádám 5.b

A1 szinten:

II. hely Háromszéki Hanna – Baka Júlia 6.b

IV. hely Fóris Eszter Luca – Darvas Zselyke Klára – Szakács Boglárka – Wéber Zara Ingeborg 6.b

VI. hely Balogh Emma Angelika – Gúnya Panna – Kálmán Réka – Mocskonyi Karolina Erzsébet 6.b

VII. hely Máté Rebeka Flóra – Varga Emese Gyöngyvér – Czuppon Bercel – Kocsis Vince 6. b

Felkészítő tanár: Szigetközi Enikő, Dócziné Szabados Eszter

 

Bolyai Természettudományos verseny

3. évfolyam

V. hely Árvai Bence – Pacsor Bence – Tardy Imre – Kovács Dorka 3.a

XXIX. hely Hidegkuti Sára – Mlísek Eszter – Végh Simon – Kálló Anna 3.a

Felkészítő tanár: Csizmazia-Lendvai Magdolna

XXXXVII. hely Hargitay Dávid – Pintér Mátyás –  Nacsa Vilma – Eszterhai Emma 3.b

Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

4. évfolyam

XV. hely Baka Ágota – Dukai Brigitta – El Koulali Gergő – Kékesi-Kovács Lilla 4. b

Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

XLIII. hely Gubicza Ákos – Kosznovszki Botond – Szabó Mátyás – Baján Szeráf 4.a

LII. hely Sebő Márton – Szabó Barnabás – Hadnagy Gergő – Halper Barna 4.a

Felkészítő tanár: Soós Judit

5. évfolyam

XXIII. hely Gyürk Sarolta – Benes Boglárka – Gallai Emma – Richter Hanna 5.a

XL. hely Sima Gábor – Vörös Hunor – Eszterhai Botond – Zámbó-Jármy Kristóf 5.a

XLVII. hely Jakab Lili – Előházi Anna – Rugonfalvi-Kiss Kinga 5.a

XLIX. hely Lengyel Áron – El Koulali Ádám 5.a

Felkészítő tanár: Richter-Nagykáldi Kinga

LIII. hely Vaprezsán Kristóf – Váradi Vajk – Virág Barnabás 5.b

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

6. évfolyam

XXXIII. hely Telbisz Kende – Imre György – Kéri Mihály – Komáromi Zente 6.a

XXXIX. hely Rudan Zsuzsanna- Torvaji Bíborka – Greschik Lilla 6.a

Felkészítő tanár: Richter-Nagykáldi Kinga

7. évfolyam

XX. hely Gallai Anna – Kalmanovits Márton – Richter Lilla – Török Bendegúz 7.b

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

XLVI. hely Jancsecz Luca – Hauser Veronika – Szabó Anna Mira – Nagy Jázmin 7.a

LIV. hely Horváth Csenge – Szakács Anna Virág – Pintyőke Anna 7.c

Felkészítő tanár: Richter-Nagykáldi Kinga

LIX. hely Könye Domonkos – Major Ivett – Kiss Dávid 7.b

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

8. évfolyam

XX. hely Szűcs Eszter – Jakab Nóra – Varga Zsófia 8.b

XLI. hely Máté Johanna – Hagymási Petra – Kosznovszki Szabolcs – Pálmai Laura 8.a

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

 

Kistérségi Matematika verseny

VII. hely Falvay Pál 7.c

X. hely Fű Orsolya 7.c

XI. hely Richter Lilla 7.b

XV. hely Hauser Veronika 7.a

Felkészítő tanár: Pap Sarolta

IV.hely Varga Zsófia 8.b

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

 

Területi Kosárlabda Diákolimpia

III. korcsoport

II. helyezés Dudás Boróka – Stringovics Dorottya – Pintyőke Anna – Pintyőke Sára – Fű Orsolya – Bistey Boglárka

Nagy Jázmin – Hauser Veronika – Fortolóczki Júlia – Dávid Veronika – Czakó Luca

IV. korcsoport

III. hely Dudás Boróka – Stringovics Dorottya – Bokory Borbála – Baranyi Borbála – Pálmai Laura – Szalai Nóra

Wildner Hanga – Major Ivett – Richter Lilla – Rácz Mara – Kovács Ágnes – Mitró Flóra

Felkészítő tanár: Szőke Rita

 

KIDS Országos Torna Döntő

II. korcsoport

Egyéni összetett VI. hely El Koulali Gergő 4.b

III-IV. korcsoport csapat

II. hely Kaszap Samu – Wildner Zalán – Kéri Mihály – Komáromi Zente

Felkészítő tanár: Selmeczi Tamás

 

Országos Kötélugró Diákolimpia

I. korcsoport

Kötelező feladat:

I.hely Bányász Hanga 3.c

Összetett versenyszám:

V.hely Bányász Hanga 3.c

VII.hely Somogyi Ivett 3.c

II. korcsoport

Összetett versenyszám

II.hely Kunfalvi Janka 4.b

IV. korcsoport

Összetett versenyszám

I.hely Szalai Nóra 8.b

Felkészítő tanár: Lengyel Ibolya

 

HEBE – Es weihnachtet Országos német levelezőverseny

A0 szinten

II.hely Baka Ágota 4.b

Dukai Brigitta 4.b

Kékesi-Kovács Lilla 4.b

Varga-Bozsai Fruzsina 4.b

A2 szinten

II.hely Baka Júlia 6.b

Felkészítő tanár:

 

Szentendre térségének népdalversenye

Bronz minősítés:

Bodzavirág – 1.évfolyam

Drozdik Izabella – Halper Margit – Horváth-Hegyi Jakab – Mező Bíbor – Németh Szófia – Kulcsár Márton – Pintér Eliza – Rózsa Izabella

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

Ezüst minősítés:

Csókay Franciska 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

Arany minősítés:

Fülemüle – 2.b

Háromszéki Janka – Kádár Júlia – Kovács Kinga – Meisel Sára – Richter Ákos – Richter Emma

Gilice madár 3. évfolyam

Dorn Ábel – Horváth-Hegyi Fülöp – Kalmanovits Bence – Kálló Anna – Nagy Nimród – Perneczky Flóra – Pintér Mátyás

3-4. évfolyam

Tóth Sarolta- Pálfi Zorka – Perneczky Flóra

Napraforgók 4. évfolyam

Asszonyi Emília – Kalmanovits Luca – Kékesi-Kováts Lilla – Nagy Annamária – Őze Luca – Papp Márta – Stibrányi Teodóra – Varga-Bozsai Regina

Felkészítő tanár: Kalmanovitsné Dévai Anikó

Arany Fülemüle díj Kiemelt Arany

Galambos Buda 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

Kalmanovits Bence 3.b

Stibrányi Teodóra 4.a

Felkészítő tanár: Kalmanovitsné Dévai Anikó

Énekkettős kategória

Ezüst minősítés

Bera Flóra – Rónay Martin 5.b

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita

Csoport kategória

Arany fülemüle díj Kiemelt arany

Vetési Dénes – Kálmán Márton – Kaszap Sámuel – Kis Sámuel – Sima Gábor – Vörös Hunor – Wildner Zalán 5.évfolyam

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita

Népi hangszer kategória

Arany fülemüle díj Kiemelt arany

Máté Rebeka – Varga Emese – Nagy Kadosa 6.b

Felkészítő tanár: Csíkszentmihályi Rita és Nagy Koppányné Farkas Annamária

Iskolánk elhozta a Vándorfokos díjat is.

 

Torna Diákolimpia Országos Döntő

IV.hely Stibrányi Kornél – Wildner Zalán – Kéri Mihály – Komáromi Zente 6. évfolyamos csapat

 

Nyelvész verseny megyei döntő 

I.hely

Halpert Fanni 1.b

Felkészítő tanár: Csányi Judit

Kékesi-Kovács Tímea 2.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

Pluzsik Zsuzsanna 3.c

Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla

Varga-Bozsai Regina 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

V.hely

Pilis Anna 1.b

Felkészítő tanár: Csányi Judit

VII.hely

Szakács Édua 5.b

Felkészítő tanár: Zubik-Herceg Zsuzsanna

X.hely

Fodor Soma 1.a

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

 

Matekász verseny megyei döntő

I.hely Fodor Soma 1.a

Horváth-Hegyi Jakab 1.a

Felkészítő tanár: Páljános Erika

VII.hely Pluzsik Zsuzsanna 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

 

Labdarúgó Diákolimpia területi forduló

IV. korcsoport

IV.hely Borsos Gergely – Komáromi Csoma – Berta Márton – Bokory Áron – Greschik Áron – Aba Géza – Pál Bence – Halmi Arszen – Mészáros Nándor – Könye Domonkos – Solymosi Benedek

 

Országos történelem verseny Pest megyei forduló

I.hely Kun Gábor 7.c

Felkészítő tanár: Nagy Jánosné

 

KIDS Országos úszóverseny

Horváth Menta I.hely  50m mellúszás

Horváth Jázmin I.hely 50m hátúszás

II.hely 50m gyorsúszás

Szedlák Csanád I.hely 50m hátúszás

IV.hely 50m gyorsúszás

Bokori Borbála IV.hely 50m gyorsúszás

IV.hely 50m mellúszás

 

Iskolai szavalóverseny

1.osztály

I.hely Halper Margit 1.b

Felkészítő tanár: Csányi Judit

II.hely Németh Míra 1.a

Felkészítő tanár: Kézdyné Láng Erzsébet

III.hely Péter Anna 1.b

Felkészítő tanár: Csányi Judit

2.osztály

I.hely Carbonell Mild Rebeka 2.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

II. hely Takács Kamilla 2.a

Felkészítő tanár: Jánosi-Kádár Boglárka

III.hely Jánosi Kádár Áron 2.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

Különdíj

Kolozs Benedek 2.b

Sipos Jakab 2.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

3.osztály

I.hely Pintér Anna 3.c

Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla

II.hely Tóth Sarolta 3.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

III.hely   Kalmanovits Bence 3.b

      Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

      Bottlik Márton 3.c

      Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla

4.osztály

I.hely Havadtői Zselyke 4.a

Felkészítő tanár: dr. Bertók Péterné

II.hely Stibrányi Dorka 4.a

Felkészítő tanár: dr. Bertók Péterné

III.hely Nagy Anna 4.b

Felkészítő tanár: Huszár Györgyné

 

Labdarúgás diákolimpia

III. korcsoport

III.hely Balogh Levente – Balogh Sebestyén – Bencsát Krisztián – Haris Hunor – Komáromi Zente – Lengyel Áron – Nagy Kadosa – Vaprezsán Kristóf 5-6. osztályos csapat

 

Városi Versmondó Verseny

II.hely Jakab Nóra 8.b

III. hely Pintér Anna 3.c
Felkészítő tanár: Pabeschitzné Péter Kamilla

 

Egyházmegyei hittanverseny Don Bosco rajzpályázata

I. hely

Varga Csenge 3.b

Csaba Zsófia 3.b

Mocskonyi Magdolna 3.b

Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

II. hely

Hargitay Dávid 3.b

Kalmanovits Bence 3.b

Kulcsár Kolos 3.b

Pintér Mátyás 3.b

Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

III. hely

Selmeczi Máté 3.b

Nagy Nimród 3.b

Virág Lőrinc 3.b

Horváth-Hegyi Fülöp 3.b

Szakács Botond 3.b

Horváth-Páhi Balázs 3.b

Georgi Ágoston 3.b

Felkészítő tanár: Libárdi Henriett

Meisel Eszter 3.a

Hidegkuti Sára 3.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

IV. hely

Végh Simon 3.a

Meisel Anna 3.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

 

LÜK verseny megyei forduló

III. hely

Mészáros Sarolta 2.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

Hidegkuti Sára 3.a

Felkészítő tanár: Petrovicsné Varga Viktória

IV. hely

Kolozs Benedek 2.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

 

Kistérségi Környezetvédelmi Vetélkedő

I. hely

Fű Orsolya – Hauser Veronika – Szabó Anna Míra (7.a) – Gallai Anna (7.b)

II. hely

Baranyi Borbála – Ignácz Borka – Molnár Zoé – Máté Johanna (8.a)

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

 

“Nagyítóval és távcsővel a természetért”

XLI. hely

Wéber Zara – Kálmán Réka – Háromszéki Hanna 6.b

XLV. hely

Váradi Vajk – Vaprezsán Kristóf – Virág Barnabás 5.b

XLVII. hely

Baka Júlia – Balogh Emma – Vass Zengő 6.b

LXXVIII. hely

Szakács Édua – Hagymási Dóra – Katona Petra 5.b

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

 

Hallo Svájc országos levelező projekt csoportverseny

A0 Szinten

II. hely

Gyürk Sarolta – Benes Boglárka – Sima Gábor – Zámbó-Jármy Kristóf 5.a

El Koulali Ádám – Lengyel Áron – Lovas Máté 5.a

III. hely

Szabados Dóra – R. Nagy Szonja – Jakab Lili 5.a

A2 szinten

II. hely

Jakab Nóra – Décsei Emma – Varga Zsófia – Szalai Nóra 8.b

Nagy Rozi – Wildner Hanga – Darvas Bianka – Szűcs Eszter 8.b

Berta Márton – Csókay András – Bíró Máté 8.b

VIII. hely

Nagy Jázmin – Aba Krisztina – Dávid Veronika – Jancsecz Luca 7.a

X. hely

Szabó Anna Míra – Mitró Flóra – Hauser Veronika – Fű Orsolya 7.a

XI. hely  Baka Júlia

Felkészítő tanárok: Dr Szabóné Szigetközi Enikő és Dócziné Szabados Eszter

 

Hallo Canada országos levelező projekt csoportverseny

A0 szinten

III. hely

Nagy Panna – Óvári Enikő 5.b

V. hely   Vaprezsán Kristóf 5.b

XI. hely   Szakács Édua 5.b

XIV. hely  Váradi Vajk 5.b

A1 szinten

XIII. hely

Krisztián Lora – Óvári Tünde – Torvaji Bíborka 6.a

Felkészítő tanár: Tóth Eszter

 

Egyházmegyei Német Nyelvi verseny

5-6. évfolyam

II. hely

Lovas Máté 5.a

Sima Gábor 5.a

Baka Júlia 6.b

Háromszéki Hanna 6.b

7-8. évfolyam

II. hely

Baumgartner Lili 7.a

Mitró Flóra 7.a

Szalai Nóra 8.b

Wildner Hanga 8.b

Felkészítő tanárok: Dr Szabóné Szigetközi Enikő és Dócziné Szabados Eszter

 

Alapműveleti matematikaverseny

megyei forduló

IV. hely

Barta András 5.b

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

Lengyel Lőrinc 6.b

Felkészítő tanár: Pap Sarolta

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny

megyei forduló

XV. hely Mészáros Sarolta 2.b

Felkészítő tanár: Sarkóczyné Domozi Szilvia

XXVIII. hely Hidegkuti Sára 3.a

Felkészítő tanár: Lendvai Magdolna

CCXXIV. hely Szakács Máté 3.a

Felkészítő tanár: Lendvai Magdolna

IX. hely Salgó Eszter 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

XXXIX. hely Márton Nóri 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

LIII. hely Bányász Hanga 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

XLI. hely Káldy Kadosa 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

LXXVII. hely Pluzsik Zsuzsanna 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

Pintér Anna 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

Tuczai Dalma 3.c

Felkészítő tanár: Belloni Andrea

CXXX. hely Horváth-Varga Boglárka 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

CXXXII. hely Horváth-Varga Zsófia 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

CXXXIV. hely Varga-Bozsai Regina 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

CLXXXV. hely Sebő Márton 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

CCXXXIV. hely Baján Benjámin Szeráf 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

Kiss Tamás 4.a

Felkészítő tanár: Bertók Péterné

CCLXVII. hely Mészáros Gáspár 4.b

Felkészítő tanár: Gallai Zsófia

LXXXVI. hely Lovas Máté 5.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

XCIV. hely Lengyel Áron 5.a

Felkészítő tanár: Jakab Andrea

CXV. hely Vaprezsán Kristóf 5.b

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

CXXXII. hely Lendvári Mihály 5.b

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

CXXXVI. hely Bányász Zsombor Ákos 5.b

Felkészítő tanár: Sághi Cseperke

V. hely Nagy Kadosa János 6.b

Felkészítő tanár: Pap Sarolta

XCIII. hely Baka Júlia 6.b

Felkészítő tanár: Pap Sarolta

LXVIII. hely Mészáros Nándor 7.b

Felkészítő tanár: Pap Sarolta

XCVIII. hely Máté Johanna 8.a

Felkészítő tanár: Pap Sarolta

Tudásbajnokság

megyei döntő

1.osztály

Fodor Soma Sebestyén

VII. hely Anyanyelv

XVI. hely Matematika

2.osztály

Folkmann Dénes

C. hely Matematika

Jónai Márton

XXXIX. hely Irodalom, szövegértés

XXXVI. hely Magyar nyelv

LXXXVIII. hely Matematika

Kékesi-Kovács Tímea

XX. hely Magyar nyelv

XXII. hely Matematika

Kunfalvi Berta

LXI. hely Matematika

3.osztály

Pluzsik Zsuzsanna

XII. hely Anyanyelv

I. hely Matematika – országos döntőbe jut

4.osztály

Kapitor Sára

XII. hely Irodalom, szövegértés

Kékesi-Kovács Lilla

XXIII. hely Anyanyelv

I. hely Matematika – országos döntőbe jut

Kunfalvi Janka

XXVII. hely Anyanyelv

6. osztály

Háromszéki Hanna

V. hely Irodalom

XI. hely Matematika

 

Matekász

Országos döntő

XXVII. hely Fodor Soma 1.a

XXIX. hely Horváth-Hegyi Jakab 1.a

 

Izbégi Tarkabarka rajzverseny

I. hely

Kovács Ágnes 7.c

II. hely

Bondor Panna 1.a

Hőnich Réka 5.a

III. hely

Torvaji Nimród 4.b

Koppány Sára 5.b

Különdíj

Schuszter Anna 1.b

Szabó Lilla 1.b

Baján Rita – Vadász Berta 5.a

Vida Balázs 6.a

Szakács Édua 5.b

 

Nyelvész

országos döntő

I. hely Kékesi-Kovács Tímea 2.b

XCVII. hely Halpert Fanni 1.b

CXLIII. hely Pluzsik Zsuzsanna 3.c

CLXXVII. hely Varga-Bozsai Regina 4.a

 

Szentendre helytörténeti vetélkedő

Döntő – csapat

III. hely

Kalmanovits Márton (7.b) – Richter Lilla (7.b) – Kerekes Zalán (7.a) – Nagy Jázmin (7.a) – Szabó Anna Míra (7.a) – Fonódi Dezső (7.b) – Németh Rozina (7.b) – Veres Botond (7.b) – Dudás Boróka (7.c) – Pál Bence (8.a) – Darvas Bianka (8.b) – Nagy Rozi (8.b)

 

Iskolai fejszámoló verseny

1.évf

I. hely Horváth-Hegyi Jakab 1.

II. hely Balázs István 1.b

III. hely Fodor Soma Sebestyén 1.a

2.évf

I. hely Laponyi Kristóf 2.a

II. hely Kunfalvi Berta 2.b

III. hely Hegyi Vince 2.a

3.évf

I. hely Hargitay Dávid 3.b

II. hely Árvai Bence 3.a

III. hely Salgó Eszter 3.c

4.évf

I. hely Baján Szeráf 4.a

II. hely Kunfalvi Janka 4.b

III. hely Szentkirályi-Tóth Réka 4.b

5.évf

I. hely Fortolóczki Júlia 5.b

II. hely Vaprezsán Kristóf 5.b

III. hely Lovas Máté 5.a

6.évf

I. hely Szentkirályi-Tóth Hunor 6.b

II. hely Wéber Zara 6.b

III. hely Torvaji Bíborka 6.a

7.évf

I. hely Kalmanovits Márton 7.b

II. hely Fű Orsolya 7.a

III. hely Komáromi Csoma 7.c

8.évf

I. hely Bíró Máté 8.b

II. helyVarga Zsófia 8.b

III. hely Máté Johanna 8.a

 

Pest Megyei Biológia verseny

XVII. hely Pálmai Laura 8.a

XLV. hely Nagy Rozália 8.b

XLVII. hely Szűcs Eszter 8.b

Felkészítő tanár: Tarján Ambrus

 

Harmatcsepp országos verseny

Hittan

II. hely Horváth-Varga Zsófia 4.a

III. hely Kékesi-Kovács Lilla 4.b

IV. hely Kékesi-Kovács Tímea 2.b

V. hely Varga Csenge 3.b

Olvasás

IV. hely Sárközi Sebestyén 2.a

Fogalmazás NEK pályázatra

V. hely

Varga-Bozsai Fruzsina 4.a

Pintér Mátyás 3.b