Széchenyi logó
Szent András Iskola | 2000 Szentendre Bajcsy-Zs. u. 4. | +36 26 310-528 | szentandras@freemail.hu
Szent András Óvoda | 2000 Szentendre Bükköspart 29/B | +36 26 311 608 | andrasovi@gmail.com

Munkatársaink

Vezetőség:

Zsuzsa néni György atya
Bukovszkiné Csoba Zsuzsa
igazgató
matematika, kémia szakos tanár
Blanckenstein György
esperes plébános
bukovszkine.csoba.zsuzsa@szentandrasiskola.hu
Kamilla néni Andi néni
Pabeschitzné Péter Kamilla
igazgatóhelyettes
tanító
Jakab Andrea
igazgatóhelyettes
matematika, fizika szakos tanár
pabeschitzne.peter.kamilla@szentandrasiskola.hu  jakab.andrea@szentandrasiskola.hu
Lakatos Bence
Lakatos Bence
káplán

Tantestületünk:

Andi néni Ági néni
Belloni Andrea
tanító
Rózsa Ágnes
tanító
belloni.andrea@szentandrasiskola.hu rozsa.agnes@szentandrasiskola.hu
Zsófi néni Judit néni
Budai Zsófia
tanító, fejlesztő pedagógus
Csányi Lászlóné
tanító
budai.zsofia@szentandrasiskola.hu csanyi.judit@szentandrasiskola.hu
Ági néni Zsófi néni
dr.Bertók Péterné
tanító
Gallai Zsófia
tanító, fejlesztő pedagógus
bertok.agnes@szentandrasiskola.hu gallai.zsofia@szentandrasiskola.hu
Marcsi néni Bogi néni
Huszár Györgyné
tanító
Jánosi-Kádár Boglárka
tanító
huszar.gyorgyne@szentandrasiskola.hu janosi.kadar.boglarka@szentandrasiskola.hu
Anikó néni Erzsi néni
Kalmanovitsné Dévai Anikó
ének szakos tanár, karvezető
Kézdyné Láng Erzsébet
tanító
devai.aniko@szentandrasiskola.hu kezdyne.lang.erzsebet@szentandrasiskola.hu
Magdi néni Ibolya néni
Csizmazia-Lendvai Magdolna
tanító
Lengyel Ibolya
tanító
lendvai.magdolna@szentandrasiskola.hu lengyel.ibolya@szentandrasiskola.hu
Heni néni Márti néni
Libárdi Henriett
tanító
Máté Ferencné
tanító, könyvtáros
libardi.henriett@szentandrasiskola.hu mate.marti@szentandrasiskola.hu
Erika néni Viki néni
Páljános Erika
tanító
Petrovicsné Varga Viktória
tanító
paljanos.erika@szentandrasiskola.hu petrovicsne.varga.viktoria@szentandrasiskola.hu
Szilvi néni Juti néni
Sarkóczyné Domozi Szilvia
tanító
Soós Judit
tanító
domozi.szilvia@szentandrasiskola.hu soos.judit@szentandrasiskola.hu
Erika néni
Tolonics Gyuláné
hitoktató
tolonics.erika@szentandrasiskola.hu
Judit néni Rita néni
Benedek Judit
angol szakos tanár
Csíkszentmihályi Rita
ének szakos tanár, karvezető
benedek.judit@szentandrasiskola.hu csikszentmihalyi.rita@szentandrasiskola.hu
Eszter néni Enikő néni
Dócziné Szabados Eszter
német szakos tanár
Dr. Szabóné Szigetközi Enikő
német szakos tanár
doczi.eszter@szentandrasiskola.hu szigetkozi.eniko@szentandrasiskola.hu
Edit néni Erzsébet néni
Garamhegyi Edit
magyar, hittan szakos tanár
Morlin Erzsébet
fizika, kémia, szakos tanár
garamhegyi.edit@szentandrasiskola.hu morlin.erzsebet@szentandrasiskola.hu
Anna néni Csilla néni
Nagy Jánosné
történelem, rajz szakos tanár
Némethné Csala Csilla
magyar szakos tanár
nagy.janosne@szentandrasiskola.hu csala.csilla@szentandrasiskola.hu
Saci néni Rita néni
Pap Sarolta
matematika szakos tanár
Szőke Rita
testnevelő szakos tanár
pap.sarolta@szentandrasiskola.hu szoke.rita@szentandrasiskola.hu
Kinga néni Cseperke néni
Richter-Nagykáldi Kinga
földrajz és társastánc tanár
Sághi Cseperke
matematika, informatika, biológia szakos tanár
nagykaldi.kinga@szentandrasiskola.hu saghi.cseperke@szentandrasiskola.hu
Tamás bá’ Ambrus bácsi
Selmeczi Tamás
testnevelő szakos tanár
Tarján Ambrus
biológia, földrajz szakos tanár
selmeczi.tamas@szentandrasiskola.hu tarjan.ambrus@szentandrasiskola.hu
Eszter néni Orsi néni
Tóth Eszter
angol szakos tanár, tanító
Varga Orsolya
történelem, német, technika szakos tanár
toth.eszter@szentandrasiskola.hu tolonics.orsolya@szentandrasiskola.hu
Zsuzsi néni Tanár úr
Zubik-Herceg Zsuzsanna
magyar és hittan szakos tanár
Huszár György
informatika szakos tanár
zubik-herceg.zsuzsanna@szentandrasiskola.hu huszar.gyorgy@szentandrasiskola.hu
Réka néni Ildikó néni
Szövényi-Lux Réka
Pszichológus
Hoffner Ildikó
pedagógus asszisztens
szovenyi-lux.reka@szentandrasiskola.hu hoffner.ildiko@szentandrasiskola.hu

Technikai munkatársaink:

Zsuzsi néni Tod Lászlóné
iskolatitkár, pénztáros
Gábor bácsi Oláh Gábor
gazdasági vezető
szentandrasisk@gmail.com szentandrasgazdasagi@gmail.com
Szabolcs bácsi Milán Szabolcs
rendszergazda
Marcsi néni Jakab Lászlóné
gondnok
rg@szentandrasiskola.hu
Györgyi néni Lipták Andrásné
portás
Imre bácsi Orémusz Imre
portás
Péter bácsi Maros Péter
karbantartó
Feri bácsi Mika Ferenc
karbantartó
Andrea néni Szöllősi Andrea
technikai munkatárs
Ica néni Baka Ilona
technikai munkatárs
Anna néni Fritz Lászlóné
technikai munkatárs
Erzsike néni Kresznerits Ákosné
technikai munkatárs
Klári néni Németh Mihály Lászlóné
technikai munkatárs
Ancsa néni Zsélics Anna
technikai munkatárs
Zsuzsi néni Franyó Józsefné
technikai munkatárs
Viola néni Juhász Gyuláné
technikai munkatárs
Szilvi néni Laczlán Szilvia
technikai munkatárs