Szent Gellért Díj

2022. június 16-án az egyházmegyei Te Deumon

Pájános Erika, Némethné Csala Csilla, Jakab Andrea, Morlin Erzsébet és Papucsek Katalin kollégáink Szent Gellért Díj Arany fokozatában részesültek a Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvodában a nevelés és oktatás terén végzett sokéves áldozatos munkájukért.
Szívből gratulálunk nekik!

2019.június 20-án az egyházmegyei Te Deumon

Sarkóczyné Domozi Szilvia Szent Gellért Díj Arany fokozatában részesült a Szent András Katolikus Általános Iskoláért hittel, derűvel, szeretettel végzett áldozatos és példamutató munkájáért.

2018. június 22-én az egyházmegyei Te Deumon

Pieke Ágnes, Kolozs Jánosné és Pabeschitzné Péter Kamilla kollégáim megkapták  Szent Gellért Díj Arany fokozatát.
Gratulálok és köszönöm a sok évi áldozatos munkájukat!
Bukovszkiné Csoba Zsuzsa