Cipősdoboz akció

Kedves szülők! Kedves gyerekek!

Bár idén csak az utolsó napokban derült ki, hogy most is meghirdetésre kerül a már megszokott karácsonyi dobozgyűjtő akció, ennek ellenére nagy volt közösségünkben az összefogás. Az igazgatóhelyettesi irodába, ahogy a csodálkozó elsőseink mondták, amikor meglátták a gyülekező csomagokat, a Manógyárba összesen 168 ajándékcsomag érkezett. A szeretetszolgálat dolgozói is nagy meghatódottsággal vették át a sok felajánlást.

Nagyszerű érzés volt, hogy ilyen közösséget mondhatunk a miénknek. Köszönjük az adományokat. Sok nehezebb körülmények között élő gyermeknek szerezhettünk boldog karácsonyt az ajándékokkal.
Bízunk benne, hogy a mi tanulóink a karácsonyfa alatt, imádságos szívvel bontották ki a saját ajándékaikat, amit ezek után nagyon-nagyon megérdemeltek.

Köszönetünket szeretnénk kifejezni mindenkinek az akcióban való részvételért.
Iskokánk vezetősége