Közhírré tétetik mindenkinek!

Az Úr 2019. esztendejének, Karácsony havának 14. napján hét világra szóló vásárt rendez ezen iskola.

A ponyvákon árulhat az iskola minden deákja, aki saját kezével, saját tudásával elkészíti ezen napra mesterművét, ami szemet-szájat gyönyörködtet.

A nap mestere lehet az a gyermek, aki ötletes, szépen elkészített remekével elnyeri a tanári kar tetszését.

Kérjük, hogy a finomságokat, süteményeket ízlésesen becsomagolva kínáljátok!

Az ebédlőben 11 órától BÜFÉ vár benneteket. Iskolánk kapuja 11.30-12.00 óráig kitárul és szeretettel várunk minden kedves érdeklődő szülőt is a vásári forgatagba!

Készüljetek hát! Ne feledjétek, ezen a napon mindenkihez ellátogatnak Luca asszony 2. osztályos kotyolói! Fogadjátok őket illendően, csekély ajándékkal!Jó készülődést, fúrást-faragást kíván:

Luca