December utolsó tanítási napja

Tisztelt Szülők!

Évről évre megéljük azt a pillanatot, amikor döbbenten állunk a tény fölött, hogy megint eltelt egy év, itt van újból a Karácsony. Idén is ez történt! December 20-án, péntek délelőtt gyermekeinkkel iskolai és osztályszinten egyaránt Karácsonyra készülünk majd tettel, szívvel és lélekkel.

Ám nem csak a gyerekekkel kívánunk együtt megemlékezni, hanem mi felnőttek, a hagyományunkhoz híven idén is az iskola minden dolgozójával közösen szeretnénk ünnepelni, meghitten zárni az évet a dolgos hétköznapok után. Ezért arra kérjük Önöket, hogy gyermekeiket pénteken délben vigyék haza! Megértésüket köszönjük.

Kegyelmekben gazdag, békés, szent Karácsonyt kívánunk minden tanulónknak és családjaiknak! A Jóisten áldása kísérjen mindenkit az új esztendőben!

Az iskola tantestülete