Idén ismét megrendeztük iskolánk tehetségkutató versenyét, mert hiszünk abban, hogy minden gyermek tehetséges valamiben. Csak teret kell biztosítani a készségek, képességek kibontakoztatásának.
Nagy volt az érdeklődés a jelentkezők és az érdeklődő közönség körében egyaránt. Így közösségünk minden tagja most is láthatta, hogy mennyi érték van gyermekeinkben.
Volt zene, ének, tánc, mozgás, szavalat. De megjelent a humor, a vicc és még a bűvészkedés is, egyéni és csoportos produkciók egyaránt. Fellépett elsős diáktól kezdve a végzős korosztályig sok-sok tanuló.
Fergeteges jókedv, taps és elismerés várt minden indulóra. És a zsűrinek bizony nem volt könnyű dolga idén sem.









