Széchenyi logó
Szent András Iskola | 2000 Szentendre Bajcsy-Zs. u. 4. | +36 26 310-528 | szentandras@freemail.hu
Szent András Óvoda | 2000 Szentendre Bükköspart 29/B | +36 26 311 608 | andrasovi@gmail.com

Nyílt napok az iskolában

Kedves Szülők!

 

Iskolánkban hagyományainkhoz híven, újra nyílt órákat tartunk tanulóink szülei számára. Az alsó tagozaton 2022. november 8-tól 11-ig, felső tagozaton november 14-től 16-ig. Mivel alsós tantermeink befogadóképessége az osztálylétszámokhoz képest korlátozott, ezért csak a tanító nénikkel egyeztetve tudnak majd bejelentkezni az órákra október 24-től 28-ig, pénteken délig a meghirdetett tanóránkénti beosztásnak megfelelően. A jelentkezési lapok az iskola főbejáratánál lesznek kihelyezve.
A felsős órákra jelentkezni szintén az iskola bejáratánál kitett táblázatok segítségével lehet majd, november 7-től 11-ig, péntek délig.

A jelentkezéseket minden esetben a tanuló nevével tehetik meg. Egy gyermekhez tanóránként egynél több hozzátartozót nem áll módunkban fogadni a hely szűke miatt.

Köszönjük szíves megértésüket! Szeretettel várjuk Önöket!

Az iskola tantestülete