Papírgyűjtés

Tisztelt Szülők!

Idén szeptember 27-én, kedden lesz a hulladékpapír-gyűjtés.
Az iskolában zajló átépítéséi munkálatok miatt nem tudjuk a gyűjtést a megszokottak szerint lebonyolítani.
A gyűjtőkonténer a Duna korzón, a Postás stranddal szembeni parkolóban lesz. A papírhulladékot csak 7:15 és 9:15 között lehet leadni.
Idén nem mérjük, melyik osztály mennyi hulladékpapírt hoz. A diákönkormányzat tehet javaslatot, hogy mire fordítsuk a papírhulladékért kapott pénzt.

Csak jól összekötött, mozgatható csomagokban tudunk hulladékpapírt átvenni.

Kérjük, hogy hullámlemezt és (vastag) kartont (ebbe kötött könyvet) ne tegyenek a hulladékpapír közé, mert ha ezek is bekerülnek, az ötödére csökkenti az átvételi árat!

Köszönjük!