részvétel a "Csoda táska" akcióban

A tanév elején iskolánk több osztálya igen aktívan kapcsolódott be a Magyar Máltai Szeretetszolgálat felhívására nyári-őszi angyalkaként. Osztályonként egy-egy iskolatáskát megtöltve iskolaszerekkel raktak össze karitatív felajánlásként iskolás gyermekek számára. Ezzel segítve az iskolakezdést nehéz sorban élő csakládoknak. A napokban kaptuk meg Morva Emília köszönetét, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat régióvezetőjétől. Köszönjük a családok támogató hozzáállását a kezdeményezéshez. Boldogok vagyunk, hogy ilyen segítőkész, adakozó diákok járnak intézményünkbe.