Szent András nap az iskolában

Az idei Szent András nap kicsit rendhagyó módon került megrendezésre iskolánkban a járvány tükrében. A hagyománytól eltérően az alsó és felső tagozat külön tartotta meg programjait. De egy fő célkitűzéssel, hogy osztályainknak nagyon nagy igénye volt a közösségi programokra. Így igyekeztünk oldottan, sok beszélgetéssel fűszerezve, kézművességel egybekötött közösségépítő tevékenységeket szervezni diákjainknak. Az elmaradt iskolamise helyett lelki ráhangolódással és közös énekléssel kezdtük a napot, melyen névadónkra, szentünkre emlékeztünk. Szent András apostol, az emberhalász szeretet-hálójában a közösséghez tartozás ereje ad erőt nekünk a jelen járványhelyzetben is. Az összetartozás érzését erősítve tanulóink mindegyike készített egy kis halacskát. Ezeket a bejárati faliújságon tettük ki. Néhány fényképpel és a reggeli lelki gondolatokat megosztva kívánunk mindenkinek szép és meghitt ádventi várakozást!