Tájékoztatás a nyílt órák rendjéről

Tisztelt Szülők!

Szeretettel várjuk Önöket nyílt óráinkra az iskolánkban! Mivel ezek a tanórák rendhagyó alkalmakat jelentenek a gyerekek és a pedagógusok számára egyaránt, ezért kérjük, hogy az alábbi módon segítség munkánkat:

• A szülők az iskola főbejáratánál gyülekezhetnek 720 és 740 között.
  • Névsoregyeztetést követően, a tanulók termekbe való bevonulása után kereshetik fel vendégeink gyermekük tantermét.
  • Az épületben tartózkodó hozzátartozókra iskolánk házirendje érvényes. Kérjük, viselkedésükkel, öltözködésükkel tiszteljék meg intézményünket!
  • Szülői késés esetén nem áll módunkban lehetőséget biztosítani az órákon való részvételre.
  • Minden esetben csak a tanórák végén van mód a távozásra.
  • Az óralátogatások alkalmával iskolánk egész területén a telefont minden esetben kérjük kikapcsolt állapotban tartani!
  • Kép- és hangrögzítés készítése az egész épületen belül szigorúan tilos!
  • A nyíltnapokon csak nagykorú hozzátartozó jelenhet meg órát látogatóként.
  • A tanórák zavartalan lebonyolítása érdekében a szülőtársakkal és a gyermekekkel való beszélgetést kérjük mellőzni az órák alatt!
  • Az órákat követően nincs lehetőség egyéni beszélgetésekre. Erre a fogadóórák nyújtanak megfelelő alkalmat.

A kölcsönös együttműködés jegyében sok-sok szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket! Bízunk abban, hogy jó élményekkel gazdagodva, gyermekükre büszkén térhet majd mindenki haza!

Vezetőség